Univerzálny spínaný zdroj, nastaviteľný, 300mA, 3,6W, max. 12V, 7 adaptérov
00223611
Sieťový adaptér pre elektronické zariadenia s jednosmerným napätím na vstupe, napríklad prenosný CD prehrávač, rádio, svetelné reťaze, detské hračky, digitálne fotorámiky, náradie, routery, stolové lampy a tiež zariadenia napájané batériami, ideálny ako náhrada alebo druhý napájací zdroj
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ochrana pred preťažením a prehrievaním
Automatická ochrana proti preťaženiu a prehriatiu, ako aj ochrana proti skratu chráni pripojené zariadenia
Flexibilné s reverzibilnou polaritou
Plus alebo mínus: S reverzibilnou polaritou ste vždy flexibilní v závislosti od požiadaviek elektronického zariadenia
LED indikátor funkcie
LED indikátor funkcie: kontrolka indikuje, či je napájací zdroj napájaný
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupne napätie | 3 V 9 V 6 7,5 V 5 V 12 V 4,5 V |
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 100 V |
| Ochranné obvody | Ochrana pred prehriatím Ochrana pred skratom Ochrana proti preťaženiu |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 3.6 W |
| Max. výstupný prúd | 0.3 A |
| Napájacia vidlica | Euro vidlica |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 6.7 cm |
| Výška (telo) | 3 cm |
| Hĺbka (telo) | 3.7 cm |
| Hmotnosť | 113 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED funkcia |
| Typ | Napájací adaptér |
Ďalšie informácie o produkte
- Sieťový adaptér pre elektronické zariadenia s jednosmerným napätím na vstupe, napríklad prenosný CD prehrávač, rádio, svetelné reťaze, detské hračky, digitálne fotorámiky, náradie, routery, stolové lampy a tiež zariadenia napájané batériami, ideálny ako náhrada alebo druhý napájací zdroj
- Pripojenie na sieť 100 - 240 V vhodné na celosvetové použitie v kombinácii s adaptérmi špecifickými pre jednotlivé krajiny
- Nízka spotreba energie v pohotovostnom režime
- Nastaviteľný napájací zdroj s vysokou účinnosťou: max. 3,6 W | 3 V/600 mA | 4,5 V/600 mA | 5 V/600 mA | 6 V/500 mA | 7,5 V/480 mA | 9 V/400 mA | 12 V/300 mA
- Nastavenia je možné vykonať pomocou prepínacieho tlačidla
- So 7 adaptérmi:
- 2 jack konektory: 2,5 a 3,5 mm
- 5 DC konektorov: 1,35 x 3,5 / 1,7 x 4,0 / 2,1 x 5,0 / 1,5 x 5,5 / 2,5 x 5,5 mm
Rozsah dodávky
- 1 prepínací zdroj napájania
- 7 zástrčiek
- 1 prepínací kľúč
- 1 návod na obsluhu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým akékoľvek nároky na záruku.
- Nepokračuj v používaní produktu, ak je zrejme poškodený.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Nekrč a neštip kábel.
- Pri odpojení kábla ťahaj priamo za zástrčku, nikdy nie za kábel.
- Ak sú kontaktné kolíky zástrčiek poškodené, musí sa sieťová zástrčka vyradiť z používania.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je poškodený AC adaptér, napájací kábel alebo sieťový kábel.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce zverte kvalifikovanému odbornému personálu.
Poznámka
- Po ukončení nabíjania vyber batérie z nabíjačky.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















