Univerzálny štvorvýstupový LNB
00205377
na súčasné pripojenie štyroch digitálnych SAT prijímačov alebo televízorov so zabudovaným digitálnym prijímačom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Low noise factor of 0.3 dB
Particularly low-noise: the high-quality components used ensure a very low noise factor of max. 0.3 dB
Robust weatherproof housing
Safe protection from wind and weather: the sturdy weatherproof housing protects the LNB and connections and ensures consistently good transmission quality
Connection for 4 receivers
Supply several devices: thanks to the built-in multi-switch, up to 4 digital receivers can be connected directly to the Quad-LNB
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupný frekvenčný rozsah | 950-2150 MHz |
| Vstupný frekvenčný rozsah | 10,7 Ghz - 12,75 Ghz |
| Oscilátorová frekvencia | 9.75 GHz (L1) 10,6 GHz (L2) |
| Šumové číslo (typické) | 0.3 dB |
| Odber prúdu (bežný) | 125 mA |
| Prepínač vertikálny/horizontálny | 18V 14 V |
| Zosilnenie (bežne) | 61 dB |
| Zisk (typický) max. | 68 dB |
| Zisk (typický) min. | 55 dB |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer ožarovača (feedhorn) | 40 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Quad LNB (štvoritý) |
| Ďalšie funkcie | Prepínanie na 22 kHz |
Ďalšie informácie o produkte
- na súčasné pripojenie štyroch digitálnych SAT prijímačov alebo televízorov so zabudovaným digitálnym prijímačom
- Pre digitálne príjem SAT programov ako Astra, Eutelsat alebo Türksat
- S integrovaným multiswitchom pre 4 účastníkov
- Ideálne pre HD, HD+ FullHD, UltraHD UHD 4K a 8K
- Prepínanie 22 kHz medzi nízkym a vysokým pásmom
- Odolné voči poveternostným vplyvom vďaka rozšíriteľnému nepremokavému krytu
Rozsah dodávky
- 1 univerzálny štvoritý LNB
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Tento produkt nie je určený na používanie osobami, vrátane detí, s obmedzenými fyzickými, zmyslovými alebo duševnými schopnosťami alebo nedostatkom skúseností či vedomostí, pokiaľ nie sú pod dozorom osoby zodpovednej za ich bezpečnosť alebo ak nedostali pokyny, ako produkt používať.
- Uisti sa, že nebudú namontované žiadne chybný alebo poškodené produkty/komponenty.
- Ulož všetky káble tak, aby nevznikalo nebezpečenstvo zakopnutia alebo neboli zablokované únikové cesty!
- Nehádž produkt a nevystavuj ho silným otrasom.
- Nepokúšaj sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce prenechaj odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho ďalej, ak je poškodený.
- V prípade pochybností sa pri montáži tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nepokúšaj sa to robiť sám!
- Po montáži produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nezasahuj do produktu. Tým stratíš všetky záruky.
- Používaj tento výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review