Univerzálny USB-C napájací adaptér pre notebook, GaN, Power Delivery (PD), 5-20V/65W
00200023
Kompaktný, výkonný, kompatibilný: GaN napájací zdroj s výkonom 65 wattov poskytuje plný výkon pre notebooky, tablety a ďalšie zariadenia – efektívne, jednoducho a spoľahlivo. Koniec lenivým kompromisom pri nabíjaní. Táto univerzálna nabíjačka dodáva presne toľko výkonu, koľko potrebuješ.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Dá sa použiť po celom svete
Sieťové pripojenie od 100–240V vhodné na celosvetové použitie v kombinácii s adaptérom špecifickým pre krajinu
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
USB-C konektor: reverzibilný
Pohodlné a rýchle pripojenie vďaka USB-C konektoru, ktorý je možné použiť na oboch stranách
Efektívne a optimalizované nabíjanie
Integrovaný integrovaný obvod automaticky detekuje pripojené zariadenie pre efektívne a optimalizované nabíjanie
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita spracovania, výkonu a bezpečnosti
Komponenty vyrobené z nitridu gália (GaN)
Výkonná technológia GaN: Najvyššia účinnosť s nízkou produkciou tepla v kompaktnom a ľahkom dizajne – komponenty vyrobené z nitridu gália to umožňujú
Suché zipsy na káble
Suché zipsy umožňujú správnu správu káblov bez zbytočného preplnenia káblov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupne napätie | 3,3 V - 21 V |
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 100 V |
| Nabíjacia technológia | Power Delivery 3.0 |
| Vstupné napätie notebooku | 5-20 V |
| Ochranné obvody | Ochrana pred skratom Ochrana proti preťaženiu |
| Energia | |
|---|---|
| Výkon | 65 W |
| Max. výstupný výkon | 65 W |
| Max. výstupný prúd | 3.25 A |
| Napájacia vidlica | Euro vidlica |
| Napájanie | 100 - 240 V |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 7.8 cm |
| Výška (telo) | 3.1 cm |
| Hĺbka (telo) | 3.4 cm |
| Hmotnosť | 275 g |
| Dĺžka kábla (výstup) | 1.2 m |
| Dĺžka kábla (vstup) | 1.2 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Notebookový sieťový zdroj |
| Doplnkové vlastnosti | Pásky na suchý zips |
| Nastavenie napätia zdroja | Automaticky |
Ďalšie informácie o produkte
- Náhrada za stratené alebo vadné originálne napájacie zdroje a tiež ideálna ako druhý napájací zdroj do kancelárie, na cestovanie alebo domov
- Ideálne pre všetky zariadenia, ktoré sa nabíjajú cez USB-C, napr. Macbook, notebook, tablet, smartfón, powerbanku, konzolu
- USB Power Delivery je tiež známy ako „USB PD“
- Kompatibilné s Thunderbolt 3/4 (symbol blesku)
Rozsah dodávky
- 1 univerzálny napájací zdroj USB-C pre notebook
- 1 sieťový kábel
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Vďaka komunikácii medzi terminálovým zariadením a nabíjačkou táto napájacia jednotka vždy dodáva správny výkon na čo najrýchlejšie, optimalizované a efektívne nabitie tvojho terminálového zariadenia.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Dávaj pozor na dostatočné odvetrávanie a možnosť odvodu tepla.
- Používaj výrobok iba za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nezkratkuj batériu otvoreného zariadenia. Hrozí nebezpečenstvo výbuchu!
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Pri odpojení kábla ťahaj vždy za konektor, nikdy nie za kábel.
- Ukladaj všetky káble tak, aby nevzniklo riziko zakopnutia alebo zablokovania únikových ciest!
- Nekláňaj ani nepritláčaj kábel.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické zariadenia, nepatrí do rúk deťom!
- Nezasahuj do zariadenia, inak stratíš akékoľvek nároky na záruku.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
Nebezpečenstvo elektrického šoku
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je poškodený AC adaptér, napájací kábel alebo sieťový kábel.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




