Univerzálny USB-C notebookový zdroj, tenká nabíjačka, GaN, PD, 5-20V/65W
00200020
Náhrada za stratené alebo vadné originálne napájacie zdroje a tiež ideálna ako druhý napájací zdroj do kancelárie, na cestovanie alebo domov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Rýchle nabíjanie viacerých zariadení
Ideálne na súčasné a rýchle nabíjanie viacerých zariadení cez USB
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
USB-C konektor: reverzibilný
Pohodlné a rýchle pripojenie vďaka USB-C konektoru, ktorý je možné použiť na oboch stranách
Efektívne a optimalizované nabíjanie
Integrovaný integrovaný obvod automaticky detekuje pripojené zariadenie pre efektívne a optimalizované nabíjanie
USB napájacia zásuvka
USB napájacia zásuvka dodáva energiu iným USB zariadeniam
Štíhly dizajn
Slim dizajn je obzvlášť vhodný pre mobilné zariadenia, ako sú smartfóny, tablety a notebooky
Komponenty vyrobené z nitridu gália (GaN)
Výkonná technológia GaN: Najvyššia účinnosť s nízkou produkciou tepla v kompaktnom a ľahkom dizajne – komponenty vyrobené z nitridu gália to umožňujú
Vhodné pre mnohé zariadenia
Maximálna kompatibilita: Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 je možné používať univerzálne, čo ich robí vhodnými pre smartfóny, AirPods, tablety, napájacie jednotky a notebooky
With 3 USB charging sockets
With 1 USB-A socket and 2 USB-C sockets: ideal for all devices that are charged and operated via USB, e.g. tablets, smartphones, power packs and consoles – thanks to superlative performance even laptops and notebooks
Automatic device recognition
Multi, fast, efficient: The USB charging sockets automatically recognise connected devices and charge them optimally on all available sockets
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupne napätie | 5 V - 20 V |
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 200 V |
| Nabíjacia technológia | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Vstupné napätie notebooku | 5-20 V |
| Ochranné obvody | Ochrana pred prehriatím Ochrana pred skratom Ochrana proti preťaženiu |
| Energia | |
|---|---|
| Výkon | 65 W |
| Max. výstupný výkon | 65 W |
| Max. výstupný prúd | 3.25 A |
| Napájacia vidlica | Euro vidlica |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 10.4 cm |
| Výška (telo) | 1.8 cm |
| Hĺbka (telo) | 5.9 cm |
| Hmotnosť | 171 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Notebookový sieťový zdroj |
| Doplnkové vlastnosti | USB-A zásuvka USB-C zásuvka |
| Nastavenie napätia zdroja | Automaticky |
Ďalšie informácie o produkte
- Náhrada za stratené alebo vadné originálne napájacie zdroje a tiež ideálna ako druhý napájací zdroj do kancelárie, na cestovanie alebo domov
- Ideálne pre všetky zariadenia nabíjané cez USB, napr. notebook, tablet, smartfón, power banku, hernú konzolu
- Tiež pre Apple MacBook, Samsung Galaxy, Nintendo Switch
- Smartfóny sa nabijú na 60 % kapacity už za 30 minút
- USB Power Delivery je tiež známy ako „USB PD“
- Spätná kompatibilita so všetkými verziami Power Delivery a technológiou Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Kompatibilný s Thunderbolt 3/4/5 (symbol blesku)
- Inteligentný čipový set pre bezpečné nabíjanie s ochranou proti preťaženiu a skratu
- Rýchlonabíjací adaptér na cestovanie: malý a ľahký zdroj napájania, zmestí sa do každej tašky a príručnej batožiny
Rozsah dodávky
- 1 univerzálny napájací zdroj USB-C pre notebook
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Vďaka komunikácii medzi terminálovým zariadením a nabíjačkou táto napájacia jednotka vždy dodáva správny výkon na čo najrýchlejšie, optimalizované a efektívne nabitie tvojho terminálového zariadenia.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




