USB 2.0 OTG čítačka kariet Basic, SD/microSD, čierna
00181056
OTG čítačka kariet pre priamu výmenu dát medzi pamäťovými kartami a smartfónmi, tabletmi, počítačmi, notebookmi
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 12.1 g |
| Rozmer - šírka | 19.05 mm |
| Rozmer - hĺbka | 10.99 mm |
| Rozmer - výška | 73.6 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externá čítačka kariet |
| Pamäťová karta, typ 1 | microSDXC micro-SDHC SDHC karta SDXC karta Micro SD SD karta |
| Ďalšie funkcie | OTG |
Ďalšie informácie o produkte
- OTG čítačka kariet pre priamu výmenu dát medzi pamäťovými kartami a smartfónmi, tabletmi, počítačmi, notebookmi
- Kompaktný OTG čítač kariet pre všetky štandardné SD karty ako SD/SDHC/SDXC a microSD/microSDHC/microSDXC
- Univerzálne použiteľný vďaka kombinácii USB konektora (typ A) a USB micro konektora (typ B)
- USB konektor (typ A) pre PC a notebooky
- USB micro konektor (typ B) pre smartfóny a tabletové PC
- Obzvlášť vhodný pre hostiteľské/OTG kompatibilné smartfóny a tabletové PC vďaka USB micro pripojeniu (typ B)
Rozsah dodávky
- 1 USB 2.0 OTG čítačka kariet
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7/XP a MAC OS 9.x alebo novší
- Smartfóny a tablety kompatibilné s Host/OTG s operačným systémom Android od verzie 4.0 a s micro USB rozhraním
Poznámky pre spotrebiteľov
Nikdy nepoužívaj obe pripojenia súčasne. Aby čítačka kariet správne fungovala, používaj iba karty vo formáte FAT32/exFAT. Pozri si informácie o produkte od príslušného výrobcu, aby si zistil, či je tvoje terminálové zariadenie kompatibilné s OTG.
Návod na použitie čítačky kariet nájdeš na www.hama.com pod číslom položky 00181056.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review