USB 3.0 rozbočovač 1:4, napájaný z USB, čierny, krabička
00012190
Pre pripojenie až 4 USB zariadení (napr. USB kľúč, externý pevný disk) k USB 3.0 portu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Veľké rozostupy medzi hlavicami
Veľké rozostupy medzi zásuvkami umožňujú jednoduché zapojenie širokých USB konektorov/donglov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 5.3 cm |
| Výška (telo) | 1.3 cm |
| Hĺbka (telo) | 5.3 cm |
| Dĺžka kábla | 0.08 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet pripojení | 4 |
| Prevedenie | Bus Powered |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pripojenie až 4 USB zariadení (napr. USB kľúč, externý pevný disk) k USB 3.0 portu
- Napájané z USB, t.j. napájanie cez USB port počítača/notebooku
- Integrovaný USB kábel na pripojenie k počítaču/notebooku
- Vhodné a testované pre USB 3.0, funguje aj so zariadeniami USB 2.0
- USB 3.0 je až 10-krát rýchlejšie ako USB 2.0
Rozsah dodávky
- 6 USB 3.0 rozbočovačov
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 10/8/7/Vista/XP od SP3 a Mac OS od verzie 10.8
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review