USB 3.0 viacnásobná čítačka kariet, SD/microSD/CF, čierna
00124022
USB 3.0 čítačka viacerých kariet na čítanie a zápis všetkých bežných typov a kapacít pamäťových kariet
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Režim UDMA
Umožňuje rýchly prenos dát medzi kartou a PC v spojení s CF kartou s podporou UDMA
Kompatibilné s UHS-I
Umožňuje rýchly prenos dát medzi kartou a PC v kombinácii s SD/microSD kartou s podporou UHS-I
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 22 g |
| Rozmer - šírka | 55 mm |
| Rozmer - hĺbka | 9 mm |
| Rozmer - výška | 55 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externá čítačka kariet |
| Pamäťová karta, typ 1 | microSDXC micro-SDHC SDHC karta SDXC karta Micro SD CompactFlash typ I SD karta |
Ďalšie informácie o produkte
- USB 3.0 čítačka viacerých kariet na čítanie a zápis všetkých bežných typov a kapacít pamäťových kariet
- USB kábel na pripojenie k PC / notebooku
- Podporuje USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbps
- Spätná kompatibilita s USB 2.0 (480 Mbit/s) a USB 1.1 (12 Mbit/s)
Pamäťové karty:
- SD/SDHC/SDXC
- MicroSD/microSDHC/microSDXC
- CompactFlash I
Rozsah dodávky
- 1 USB 3.0 čítačka viacerých kariet
- 1 USB kábel
- 1 rýchly návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP a Mac OS 9.x alebo novší
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review