USB 3.0 viacnásobná čítačka kariet, SD/microSD/CF/MS, biela
00181017
USB 3.0 čítačka viacerých kariet na čítanie a zápis všetkých bežných typov a kapacít pamäťových kariet
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Režim UDMA
Umožňuje rýchly prenos dát medzi kartou a PC v spojení s CF kartou s podporou UDMA
Kompatibilné s UHS-I
Umožňuje rýchly prenos dát medzi kartou a PC v kombinácii s SD/microSD kartou s podporou UHS-I
Kopírovanie z jednej karty na druhú
Umožňuje priamu výmenu dát z jednej pamäťovej karty na druhú
LED indikátor funkcie
LED indikátor funkcie poskytuje informácie o stave pripojenia
Prenos dát superrýchlosťou
Superrýchlostný prenos dát až do 5 Gbit/s
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 62 g |
| Rozmer - šírka | 90.3 mm |
| Rozmer - hĺbka | 9 mm |
| Rozmer - výška | 50.3 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externá čítačka kariet |
| Pamäťová karta, typ 1 | microSDXC Memory Stick Pro (TM) micro-SDHC SDHC karta SDXC karta Memory Stick Duo (TM) Memory Stick Pro Duo (TM) Micro SD CompactFlash typ I Memory Stick (TM) SD karta |
Ďalšie informácie o produkte
- USB 3.0 čítačka viacerých kariet na čítanie a zápis všetkých bežných typov a kapacít pamäťových kariet
- Spätná kompatibilita s USB 2.0 (480 Mbit/s)
- Podpora režimu UDMA 7
- Unikátny PID a VID
Pamäťové karty:
- SD/SDHC/SDXC
- MicroSD/microSDHC/microSDXC
- CompactFlash I
- MS/MS Duo/MS PRO Duo/MS PRO Duo HG
Rozsah dodávky
- 1 USB 3.0 čítačka viacerých kariet
- 1 USB 3.0 pripojovací kábel
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP alebo Mac OS 9.x a novší
Poznámky pre spotrebiteľov
Tento produkt má ID produktu (PID) a ID značky (VID). Povolenia môžu byť vydané s týmto jedinečným identifikátorom čítačky kariet.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
