USB-C 3.2 Gen2 kábel, 1 m, 10 Gb/s, 100 W
00200656
Prenos dát s vynikajúcou rýchlosťou a plnou výbavou: 10 Gbit/s a USB 3.2 pre superrýchle nabíjanie, prenos dát a synchronizáciu, napríklad medzi notebookom a smartfónom alebo nabíjačkou a Bluetooth reproduktorom.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
Super Speed Plus prenos dát
Super-Speed-Plus prenos dát až do 10 Gbit/s
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Dvojité tienenie
Dvojité tienenie pre dobré zníženie elektromagnetického rušenia
Ultra HD - 4K
Pre dokonalú, vysoko rozlíšenú Ultra HD kinematografiu 4096 x 2160 (4K) pixelov
Štíhla a kompaktná
Tenký konektor je obzvlášť vhodný pre mobilné a ploché zariadenia alebo v stiesnených priestoroch
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Spôsob použitia | PC/Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. prenosová rýchlosť | 10000 Mbit/s |
| Max. výkon | 100 W |
| Druh tienenia | Dvojité tienenie |
| Max. prenášaný prúd | 5 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 1 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Na pripojenie PC, notebooku, MacBooku, nabíjačky s externým pevným diskom, tabletu, smartfónu, power banky, Bluetooth reproduktora, herného ovládača alebo monitora za účelom prenosu digitálnych dát, zvuku, videa, Ethernetu a napájania
- Tento plne vybavený, plnofunkčný kábel možno použiť aj ako USB-C kábel k monitoru
- Skrútené dátové páry s vonkajším plášťom z odolného PVC materiálu minimalizujú rušenie
- Vnútorné vodiče z medi pre rýchly prenos dát a najlepší prísun energie
- Ideálny na nabíjanie, prenos dát a synchronizáciu
Rozsah dodávky
- 1 kábel USB-C
Systémové požiadavky
Ak sa používa ako monitorový kábel: pripojenie USB-C s režimom DisplayPort Alternate Mode alebo podpora Thunderbolt 3/4.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review





