USB-C napájací zdroj do auta, Power Delivery, 5-20 V, 65 W, 1,5 m
00200018
Prenosný zdroj energie pre notebooky a tablety v aute
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
USB-C konektor: reverzibilný
Pohodlné a rýchle pripojenie vďaka USB-C konektoru, ktorý je možné použiť na oboch stranách
Efektívne a optimalizované nabíjanie
Integrovaný integrovaný obvod automaticky detekuje pripojené zariadenie pre efektívne a optimalizované nabíjanie
USB napájacia zásuvka
USB napájacia zásuvka dodáva energiu iným USB zariadeniam
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita spracovania, výkonu a bezpečnosti
LED indikátor funkcie
LED funkčný indikátor poskytuje informácie o stave zariadenia
Adaptér do auta 12/24 V
Adaptér do auta 12/24 V pre napájanie v autách, nákladných vozidlách a obytných vozidlách
Suché zipsy na káble
Suché zipsy umožňujú správnu správu káblov bez zbytočného preplnenia káblov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupne napätie | 5 V - 20 V |
| Vstupné napätie do | 24 V |
| Vstupné napätie od | 12 V |
| Nabíjacia technológia | Power Delivery |
| Vstupné napätie notebooku | 5-20 V |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 65 W |
| Max. výstupný prúd | 3.25 A |
| Napájacia vidlica | Vidlica zapaľovača vo vozidle (CL) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 7.9 cm |
| Výška (telo) | 2.8 cm |
| Hĺbka (telo) | 4.8 cm |
| Hmotnosť | 95 g |
| Dĺžka kábla (výstup) | 1.5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Notebookový zdroj do vozidla |
| Doplnkové vlastnosti | Pásky na suchý zips |
| Nastavenie napätia zdroja | Automaticky |
Ďalšie informácie o produkte
- Prenosný zdroj energie pre notebooky a tablety v aute
- Ideálne pre všetky zariadenia nabíjané cez USB, napr. notebook, tablet, smartfón, power banku, konzolu
- Taktiež pre Apple MacBook, Samsung Galaxy, Nintendo Switch
- USB Power Delivery je tiež známy ako „USB PD“
- Kompatibilné s Thunderbolt 3/4 (symbol blesku)
Rozsah dodávky
- 1 univerzálny USB-C napájací zdroj do auta pre notebook
- 1 USB-C kábel, 1,5 m
- 1 používateľský manuál
Poznámky pre spotrebiteľov
Vďaka komunikácii medzi terminálovým zariadením a nabíjačkou táto napájacia jednotka vždy dodáva správny výkon na čo najrýchlejšie, optimalizované a efektívne nabitie tvojho terminálového zariadenia.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Používaj tento výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt v vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nezkratuj batériu otvoreného zariadenia. Hrozí nebezpečenstvo výbuchu!
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Pri odpojení kábla ťahaj priamo za konektor, nikdy za kábel.
- Všetky káble ukladaj tak, aby nevznikalo riziko zakopnutia alebo neblokovali únikové cesty!
- Nekláňaj ani nešklbaj kábel.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické zariadenia, nepatrí do rúk detí!
- Nezasahuj do zariadenia, inak stratíš nárok na záruku.
- Určite drž deti ďalej od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Dbaj na dostatočné odvetrávanie a možnosť odvádzania tepla.
- Pri používaní produktu v cestnej premávke platia predpisy StVZO.
- Dbaj na to, aby žiadne komponenty ako airbag, bezpečnostné zóny, ovládacie prvky, prístroje a výhľad neboli zakryté alebo obmedzené.
- Pred každou jazdou skontroluj bezpečné upevnenie produktu.
- Počas jazdy autom sa nenechaj produktom rozptýliť a dávaj pozor na premávku a svoje okolie.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je poškodený AC adaptér, adaptérny kábel alebo sieťový kábel.
- Nepokúšaj sa produkt opravovať alebo udržiavať sám. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review