USB‑C rozbočovač, 4 porty, 2x USB‑A, 2x USB‑C, USB 3.2 Gen2, PD
00200147
Na pripojenie PC, notebooku, MacBooku alebo tabletu k externému pevnému disku, USB kľúču, myši, klávesnici alebo tlačiarni
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
Hliníkové puzdro
Elegantné a robustné hliníkové puzdro
Super Speed Plus prenos dát
Super-Speed-Plus prenos dát až do 10 Gbit/s
Veľké rozostupy medzi hlavicami
Veľké rozostupy medzi zásuvkami umožňujú jednoduché zapojenie širokých USB konektorov/donglov
USB-C nabíjanie + dáta
USB-C zásuvka podporuje prenos dát a funkciu nabíjania (USB PD)
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 100 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 11.6 cm |
| Výška (telo) | 0.8 cm |
| Hĺbka (telo) | 3.4 cm |
| Dĺžka kábla | 0.15 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet pripojení | 4 |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Na pripojenie PC, notebooku, MacBooku alebo tabletu k externému pevnému disku, USB kľúču, myši, klávesnici alebo tlačiarni
- USB 3.2 Gen 2 je 2-krát rýchlejší ako USB 3.2 Gen 1 a 20-krát rýchlejší ako USB 2.0
- Plug & Play, nie je potrebná žiadna manuálna inštalácia softvéru / ovládačov
- Kompatibilný s Thunderbolt 3/4/5 (symbol blesku)
- Napájanie cez USB
Pripojenia:
- 2 x USB-A: napr. pre externý pevný disk, USB kľúč, myš, klávesnicu, tlačiareň
- 1 x USB-C: napr. pre externý pevný disk, USB kľúč, myš, klávesnicu, tlačiareň
- 1 x USB-C dátové a napájacie: napr. pre externý pevný disk, USB kľúč, myš, klávesnicu, tlačiareň alebo PD nabíjačku, PD napájaciu jednotku, PD power pack
Rozsah dodávky
- 1 USB-C rozbočovač
- Návod na použitie
Systémové požiadavky
Operačný systém: Windows 11/10 a Mac OS 10.8 a vyššie
- Na používanie nabíjacej funkcie cez USB-C musí zariadenie podporovať USB Power Delivery (USB PD) alebo Thunderbolt 3/4/5.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review