USB‑C rozbočovač "Connect2Office Black", 9 portov, 2x HDMI™, LAN
00200150
Multiport – tento USB-C hub splní, čo sľubuje. S 9 rôznymi možnosťami pripojenia, zabalenými do kompaktného, na stôl priateľského dizajnu, určite nájdeš presne to, čo potrebuješ. Namiesto množstva adaptérov a káblov použiješ len jeden USB-hub pre tablety, notebooky a všetko ostatné.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
Ultra HD - 4K
Pre dokonalú, vysoko rozlíšenú Ultra HD kinematografiu 4096 x 2160 (4K) pixelov
Prenos gigabitových dát
Prenos dát cez gigabitový Ethernet až do 1 Gbps
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Veľké rozostupy medzi hlavicami
Veľké rozostupy medzi zásuvkami umožňujú jednoduché zapojenie aj pri širokých zástrčkách
USB-C nabíjanie + dáta
USB-C zásuvka podporuje USB Power Delivery (USD PD) a rýchly prenos dát
Multi-stream transport pre ďalšie monitory
S MST (Multi-Stream Transport) môžete napríklad pripojiť dva ďalšie monitory k notebooku a používať všetky tri monitory naraz s rôznym obsahom
Prenos dát superrýchlosťou
Superrýchlostný prenos dát až do 5 Gbit/s
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Nabíjacia technológia | Power Delivery |
| Max. zaťaženie | 100 W |
| Max. rozlíšenie | Full HD (1920 x 1080) |
| Sieťová rýchlosť | 10/100/1000 Mbps |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | USB pripojenie |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 13.4 cm |
| Výška (telo) | 1.5 cm |
| Hĺbka (telo) | 4.6 cm |
| Hmotnosť | 250 g |
| Dĺžka kábla | 0.5 m |
| Rozmer - šírka | 5.75 cm |
| Rozmer - hĺbka | 8.86 cm |
| Rozmer - výška | 14 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet pripojení | 9 |
| Typ | USB-C dokovacia stanica |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- USB-C rozbočovač s 9 pripojeniami, keď je na PC, notebooku, MacBooku alebo tablete nedostatok zásuviek (alebo ich chceš rozšíriť), alebo ak chceš viac zariadení pripojiť/odpojiť centrálne cez jeden konektor
- Zásuvky na prednej strane umožňujú jednoduché a pohodlné pripojenie USB a audio zariadení
- Podporuje použitie v horizontálnej aj vertikálnej polohe
- Stabilná základňa pre bezpečné, úsporné miesto a vertikálne / kolmú polohu
- Gumené nožičky pre pevné postavenie bez šmýkania
- Plug & Play, nie je potrebná manuálna inštalácia softvéru / ovládačov
- Kompatibilné s Thunderbolt 3/4 (symbol blesku)
- Napájanie cez USB
Pripojenia:
- 3 x USB-A: napr. pre externý pevný disk, USB kľúč, myš, klávesnicu, tlačiareň
- 1 x USB-C dátové: napr. pre externý pevný disk, USB kľúč, myš, klávesnicu, tlačiareň
- 1 x USB-C napájanie: napr. PD nabíjačka, PD napájací zdroj, PD power bank
- 2 x HDMI™: pre pripojenie napr. monitora, TV alebo projektora
- 1 x LAN/Ethernet: napr. pre káblové internetové / sieťové pripojenia
- 1 x 3,5 mm audio / AUX: napr. pre slúchadlá, headset alebo reproduktory
Rozsah dodávky
- 1 USB-C rozbočovač "Connect2Office Black"
- 1 používateľský manuál
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7 a Mac OS 10.8 a novšie
Na použitie funkcie nabíjania cez USB-C musí zariadenie podporovať USB Power Delivery (USB PD) alebo Thunderbolt 3/4.
Na použitie funkcie monitora cez HDMI™ musí zariadenie podporovať DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode), Thunderbolt 3/4 alebo USB4.
Funkcia MST cez HDMI™ funguje iba v spojení s aktuálnymi operačnými systémami Microsoft Windows.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review