USB čítačka kariet All in One, USB-A 3.0
00200128
Na pripojenie PC, notebooku alebo MacBooku ku všetkým bežným pamäťovým kartám pre priame obojsmerné zdieľanie dát
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
Kompatibilné s UHS-I
Umožňuje rýchly prenos dát medzi kartou a PC v kombinácii s SD kartou s podporou UHS-I
Režim UDMA
Umožňuje rýchly prenos dát medzi kartou a PC v spojení s CF kartou s podporou UDMA
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Odnímateľný USB kábel
Odnímateľný USB kábel na pripojenie k PC/notebooku
Prenos dát superrýchlosťou
Superrýchlostný prenos dát až do 5 Gbit/s
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 58 mm |
| Rozmer - hĺbka | 99 mm |
| Rozmer - výška | 17 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externá čítačka kariet |
| Pamäťová karta, typ 1 | microSDXC Memory Stick Pro (TM) xD karta micro-SDHC SDHC karta SDXC karta Memory Stick Duo (TM) Memory Stick Pro Duo (TM) Micro SD CompactFlash typ I Memory Stick (TM) MultiMediaCard CompactFlash typ II Microdrive SD karta |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Na pripojenie PC, notebooku alebo MacBooku ku všetkým bežným pamäťovým kartám pre priame obojsmerné zdieľanie dát
- Čítačka kariet na čítanie a zápis vložených pamäťových kariet
- Vhodná a otestovaná pre USB 3.0, spätne kompatibilná s USB 2.0
- Plug & Play, nie je potrebná manuálna inštalácia softvéru / ovládačov
- Napájanie cez USB
Pamäťové karty:
- SD/SDHC/SDXC
- MicroSD/microSDHC/microSDXC
- MMC/MMC Plus/MMC 4.0
- MS/MS Duo/MS PRO Duo/MS PRO-HG
- CompactFlash I & II
- xD picture card
Rozsah dodávky
- 1 „All in One“ USB čítačka kariet
- 1 USB kábel
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7 a Mac OS 10.8 a vyššie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
