USB čítačka kariet, USB-C, USB 3.0, SD/microSD, hliník
00200131
Na pripojenie PC, notebooku, MacBooku, tabletu alebo smartfónu k pamäťovým kartám SD / microSD, pre priamu výmenu dát v oboch smeroch
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
USB-C konektor: reverzibilný
Pohodlné a rýchle pripojenie vďaka USB-C konektoru, ktorý je možné použiť na oboch stranách
Hliníkový povrch
Kvalitné a robustné hliníkové puzdro s elegantným vzhľadom
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Pamäťové karty do 2 TB
Čítačka SD a microSD kariet podporuje pamäťové karty až do 2TB
Prenos dát superrýchlosťou
Superrýchlostný prenos dát až do 5 Gbit/s
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Produktové série | Prime Line |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 11 g |
| Rozmer - šírka | 16.2 mm |
| Rozmer - hĺbka | 7.9 mm |
| Rozmer - výška | 47.2 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externá čítačka kariet |
| Pamäťová karta, typ 1 | microSDXC micro-SDHC SDHC karta SDXC karta Micro SD SD karta |
| Kvalita | Prime |
Ďalšie informácie o produkte
- Na pripojenie PC, notebooku, MacBooku, tabletu alebo smartfónu k pamäťovým kartám SD / microSD, pre priamu výmenu dát v oboch smeroch
- Čítačka kariet na čítanie a zápis vložených pamäťových kariet
- Vhodná pre všetky bežné formáty SD kariet, ako sú SD/SDHC/SDXC a microSD/microSDHC/microSDXC
- Vhodná a testovaná pre USB 3.2 Gen 1, ale funguje aj s USB 3.0 a USB 2.0 zariadeniami
- Plug & Play, nie je potrebná manuálna inštalácia softvéru / ovládačov
- Napájanie cez USB
Rozsah dodávky
- 1 USB čítačka kariet
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7 a Mac OS 10.8 a vyššie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
