USB hub, 4 porty, USB 3.2 Gen 1, USB-C adaptér
00200116
Ideálne, keď je málo voľných slotov: na pripojenie PC, notebooku, MacBooku alebo tabletu s externým pevným diskom, USB kľúčom, myšou, klávesnicou alebo tlačiarňou
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Prenos dát superrýchlosťou
Superrýchlostný prenos dát až do 5 Gbit/s
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 5.3 cm |
| Výška (telo) | 1.3 cm |
| Hĺbka (telo) | 5.3 cm |
| Dĺžka kábla | 0.15 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet pripojení | 4 |
| Prevedenie | Bus Powered |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálne, keď je málo voľných slotov: na pripojenie PC, notebooku, MacBooku alebo tabletu s externým pevným diskom, USB kľúčom, myšou, klávesnicou alebo tlačiarňou
- S ďalším USB-C adaptérom môžeš hub použiť aj so zariadeniami s USB-C rozhraním
- Rýchlosť USB 3.2 Gen 1 je až 10x rýchlejšia než USB 2.0
- Plug & Play, nie je potrebná žiadna manuálna inštalácia softvéru alebo ovládačov
- Napájanie cez USB
Rozsah dodávky
- 1 USB rozbočovač
- 1 USB-C adaptér
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7 a Mac OS 10.8 a vyššie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce nechaj na príslušný odborný personál.
- Neotváraj produkt a neprevádzkuj ho, ak je poškodený.
- Neprevádzkuj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky záruky.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Neprevádzkuj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické zariadenia povolené.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
Varovanie
- Zisti maximálny výstupný prúd USB portu tvojho zariadenia. Pozri si návod na použitie alebo kontaktuj výrobcu.
- Často sú hodnoty 500 mA (USB-A 2.0), 900 mA (USB-A 3.0) alebo až 3000 mA (USB-C).
- Uisti sa, že celkový odber prúdu všetkých USB zariadení pripojených k rozbočovaču/multiportovému adaptéru neprekročí zistenú hodnotu.
Poznámka
- Prevádzkuj USB prijímače (rádio/bezdrôtové 2,4 GHz) ak je to možné priamo na počítači/notebooku.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review