USB hub a čítačka kariet, 5 portov, USB-C adaptér
00200140
Ideálne, keď je málo voľných slotov: na pripojenie PC, notebooku, MacBooku, tabletu k externému pevného disku, USB kľúču, myši, klávesnici alebo tlačiarni a na čítanie a zapisovanie SD a microSD pamäťových kariet
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
Topside zásuvka
Horná zásuvka umožňuje jednoduché a pohodlné zapojenie USB zariadení do povrchu
Hliníkový povrch
Kvalitné a robustné hliníkové puzdro s elegantným vzhľadom
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Veľké rozostupy medzi hlavicami
Veľké rozostupy medzi zásuvkami umožňujú jednoduché zapojenie aj pri širokých zástrčkách
Integrovaná čítačka kariet
Čítačka SD a microSD kariet podporuje pamäťové karty až do 2TB
Prenos dát superrýchlosťou
Superrýchlostný prenos dát až do 5 Gbit/s
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Antracitová |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Šedá Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 9.4 cm |
| Výška (telo) | 2.7 cm |
| Hĺbka (telo) | 5.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Bus Powered |
| Pamäťová karta, typ 1 | Micro SD SD karta |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálne, keď je málo voľných slotov: na pripojenie PC, notebooku, MacBooku, tabletu k externému pevného disku, USB kľúču, myši, klávesnici alebo tlačiarni a na čítanie a zapisovanie SD a microSD pamäťových kariet
- Čítačka kariet na čítanie a zapisovanie vložených pamäťových kariet
- Plug & Play, nie je potrebná manuálna inštalácia softvéru / ovládačov
- Kompatibilná s Thunderbolt 3/4 (symbol blesku)
- Napájanie cez USB
Rozsah dodávky
- 1 USB rozbočovač/čítačka kariet
- 1 USB-C adaptér
- 1 používateľský manuál
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7 a Mac OS 10.8 a vyššie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review