USB klávesnica "CK-100", káblová, čierna, QWERTY US
U8173050
Štandardná klávesnica pre notebooky alebo stolové počítače: káblová PC klávesnica je okamžite pripravená na použitie - stačí ju zapojiť a pripojiť ako externú klávesnicu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ovládanie multimediálnych funkcií pomocou kláves F
Aktivácia pomocou Fn: Ovládanie multimediálnych funkcií sekundárnym priradením klávesov F – bez nutnosti prechádzať zdĺhavou cestou cez systémové nastavenia
Fn-Lock funkcia
Jednoduché aktivovanie a deaktivovanie FN-Lock: vymení prvé a druhé priradenie klávesov F1 na F12 – takže napríklad môžete používať multimediálne funkcie priamo cez klávesy F bez toho, aby ste v každom prípade držali Fn
Nastaviteľný uhol písania
Ergonomický pocit pri písaní: Uhol písania je možné nastaviť pomocou skladacích nožičiek – pre protišmykovú a pohodlnú prácu na klávesnici počítača
Odnímateľný USB klávesnicový kábel
Jednoduché odpojenie a výmena: Vďaka štandardizovaným USB portom na klávesnici a kábli je možné kábel rýchlo a jednoducho vymeniť v prípade chyby bez potreby vyhodiť celú klávesnicu
Suché zipsy na káble
Rýchle a upratané: Suché zipsy umožňujú jednoduchú správu káblov pri stole bez zbytočného neporiadku
Hladký pocit pri písaní
Jednoducho plynulé: tiché klávesy umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu s kancelárskou klávesnicou – pre intuitívne, plynulé a tiché písanie
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 65% preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 |
| Špeciálne vlastnosti | Sklápacie nožičky |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTY (USA) |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 445 g |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Rozmer - šírka | 43.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 14.5 cm |
| Rozmer - výška | 2.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálnych klávesov | 12 |
| Prevedenie | Plnoformátová klávesnica |
| Počet tlačidiel | 105 |
| Znaky na klávesoch | Potlač s UV ochranou |
| Typ klávesov | Membránový (Rubber Dome) |
Ďalšie informácie o produkte
- Štandardná klávesnica pre notebooky alebo stolové počítače: káblová PC klávesnica je okamžite pripravená na použitie - stačí ju zapojiť a pripojiť ako externú klávesnicu
- Plná veľkosť so všetkými funkciami: 100% klávesnica s numerickou časťou spĺňa všetky požiadavky pre kanceláriu a domáce pracovisko
- Odpojenie a pripojenie klávesnice: vďaka USB konektoru a úľave od napätia možno kábel klávesnice rýchlo odpojiť a znova pripojiť - čím sa predchádza poškodeniu kábla a zabezpečuje sa upratané skladovanie a preprava
- Pripoj USB kábel a začni písať - jednoducho Plug and Play bez inštalácie ovládača
- Univerzálny adaptér USB-C na USB-A je integrovaný priamo v kábli klávesnice
- Kryt a klávesy tejto klávesnice sú vyrobené zo 65% recyklovaného ABS plastu
Rozsah dodávky
- 1 USB klávesnica "CK-100"
- 1 USB nabíjací kábel (USB-A na USB-C) vrátane adaptéra (USB-C na USB-A) a organizéra na káble
Systémové požiadavky
- Operačný systém: - Windows 11/10; Tlačidlo Pomocník: aktuálna verzia Windows 11 a nainštalovaná aplikácia Microsoft Copilot
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

