USB klávesnica "CK-200", káblová, 8 multimed. tlačidiel, biela, QWERTY US
U8173053
Standard keyboard in full format: the cabled PC keyboard is immediately ready to go as a computer keyboard or external keyboard for a laptop - a straightforward all-rounder at any desk
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Fn-Lock funkcia
Jednoduché aktivovanie a deaktivovanie FN-Lock: vymení prvé a druhé priradenie klávesov F1 na F12 – takže napríklad môžete používať multimediálne funkcie priamo cez klávesy F bez toho, aby ste v každom prípade držali Fn
Nastaviteľný uhol písania
Ergonomický pocit pri písaní: Uhol písania je možné nastaviť pomocou skladacích nožičiek – pre protišmykovú a pohodlnú prácu na klávesnici počítača
Odnímateľný USB klávesnicový kábel
Jednoduché odpojenie a výmena: Vďaka štandardizovaným USB portom na klávesnici a kábli je možné kábel rýchlo a jednoducho vymeniť v prípade chyby bez potreby vyhodiť celú klávesnicu
Suché zipsy na káble
Rýchle a upratané: Suché zipsy umožňujú jednoduchú správu káblov pri stole bez zbytočného neporiadku
Hladký pocit pri písaní
Jednoducho plynulé: tiché klávesy umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu s kancelárskou klávesnicou – pre intuitívne, plynulé a tiché písanie
Samostatné multimediálne kľúče
Jednoduché stlačenie tlačidla: Používanie multimediálnych funkcií cez vlastné mediálne klávesy bez preradenia – pre jednoduchú kontrolu prehrávania, či už hudby, videí alebo živého vysielania
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 65% preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 |
| Špeciálne vlastnosti | Separátne multimediálne tlačidlá Sklápacie nožičky |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTY (USA) |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 445 g |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Rozmer - šírka | 43.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 14.5 cm |
| Rozmer - výška | 2.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálnych klávesov | 20 |
| Prevedenie | Plnoformátová klávesnica |
| Počet tlačidiel | 105 |
| Znaky na klávesoch | Potlač s UV ochranou |
| Typ klávesov | Membránový (Rubber Dome) |
Ďalšie informácie o produkte
- Standard keyboard in full format: the cabled PC keyboard is immediately ready to go as a computer keyboard or external keyboard for a laptop - a straightforward all-rounder at any desk
- Full size with all functions: the 100% keyboard with number block meets all the requirements for the office and home office
- Unplug and plug in to the keyboard: thanks to the USB plug and strain relief, the keyboard cable can be unplugged and reconnected in a flash - avoiding cable breaks and ensuring tidy storage and transport
- Plug in the USB cable and start typing - simply Plug and Play
- Universal USB-C to USB-A adapter is integrated directly into the keyboard cable
Rozsah dodávky
- 1 "CK-200" USB keyboard
- 1 USB charging cable (USB-A to USB-C) including cable manager
Systémové požiadavky
- Operating system: - Windows 11/10; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review


