USB klávesnica "CK-400", podsvietená, káblová, čierna, QWERTY US
U8173058
The straightforward standard keyboard for every occasion: the cabled USB keyboard is immediately ready to go as a computer keyboard or external keyboard for a laptop - for effortless working at any time of day or night
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ovládanie multimediálnych funkcií pomocou kláves F
Aktivácia pomocou Fn: Ovládanie multimediálnych funkcií sekundárnym priradením klávesov F – bez nutnosti prechádzať zdĺhavou cestou cez systémové nastavenia
Fn-Lock funkcia
Jednoduché aktivovanie a deaktivovanie FN-Lock: vymení prvé a druhé priradenie klávesov F1 na F12 – takže napríklad môžete používať multimediálne funkcie priamo cez klávesy F bez toho, aby ste v každom prípade držali Fn
Stmievateľné podsvietenie
Intenzita svetla osvetlenej klávesnice je stmievateľná a zabezpečuje optimálne ovládanie v tme – ideálne pre spontánne nápady a rýchle noty kedykoľvek
Nízkošumová klávesnica s nožnicovým mechanizmom
Odolné a robustné nožnicové klávesy: ideálne pre intuitívne, plynulé a tiché písanie aj pri veľmi vysokých vstupných rýchlostiach
Nastaviteľný uhol písania
Ergonomický pocit pri písaní: Uhol písania je možné nastaviť pomocou skladacích nožičiek – pre protišmykovú a pohodlnú prácu na klávesnici počítača
Konkávne klávesy
Pre príjemný zážitok z písania: klávesy klávesnice PC sú konkávneho tvaru – takže končeky prstov pohodlne spočívajú a sú ľahko navádzané pri písaní
Odnímateľný USB klávesnicový kábel
Jednoduché odpojenie a výmena: Vďaka štandardizovaným USB portom na klávesnici a kábli je možné kábel rýchlo a jednoducho vymeniť v prípade chyby bez potreby vyhodiť celú klávesnicu
Suché zipsy na káble
Rýchle a upratané: Suché zipsy umožňujú jednoduchú správu káblov pri stole bez zbytočného neporiadku
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zo starého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 80 % preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Farby podsvietenia | 1 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 |
| Špeciálne vlastnosti | Podsvietenie Sklápacie nožičky |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Tmavošedá |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTY (USA) |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 420 g |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Rozmer - šírka | 43.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 12.8 cm |
| Rozmer - výška | 1.9 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálnych klávesov | 12 |
| Prevedenie | Plnoformátová klávesnica |
| Počet tlačidiel | 105 |
| Znaky na klávesoch | Laserom vypálené |
| Typ klávesov | Nožničkový mechanizmus |
Ďalšie informácie o produkte
- The straightforward standard keyboard for every occasion: the cabled USB keyboard is immediately ready to go as a computer keyboard or external keyboard for a laptop - for effortless working at any time of day or night
- Full size with all functions: the 100% keyboard with number block meets all the requirements for the office and home office
- Laser-printed keys on the USB keyboard ensure excellent wear resistance
- Unplug and plug in to the keyboard: thanks to the USB plug and strain relief, the keyboard cable can be unplugged and reconnected in a flash - avoiding cable breaks and ensuring tidy storage and transport
- Plug in the USB cable and start typing - simply plug and play
Rozsah dodávky
- 1 "CK-400" USB keyboard
- 1 USB charging cable (USB-A to USB-C) including cable manager
Systémové požiadavky
- Operating system: - Windows 11/10; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

