USB klávesnica "CK-400", podsvietená, káblová, čierna, QWERTZ CZ
67173058
Jednoduchá štandardná klávesnica na každú príležitosť: káblová USB klávesnica je okamžite pripravená na použitie ako počítačová klávesnica alebo externá klávesnica pre notebook – na bezproblémovú prácu kedykoľvek počas dňa či noci
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ovládanie multimediálnych funkcií pomocou kláves F
Aktivácia pomocou Fn: Ovládanie multimediálnych funkcií sekundárnym priradením klávesov F – bez nutnosti prechádzať zdĺhavou cestou cez systémové nastavenia
Fn-Lock funkcia
Jednoduché aktivovanie a deaktivovanie FN-Lock: vymení prvé a druhé priradenie klávesov F1 na F12 – takže napríklad môžete používať multimediálne funkcie priamo cez klávesy F bez toho, aby ste v každom prípade držali Fn
Stmievateľné podsvietenie
Intenzita svetla osvetlenej klávesnice je stmievateľná a zabezpečuje optimálne ovládanie v tme – ideálne pre spontánne nápady a rýchle noty kedykoľvek
Nízkošumová klávesnica s nožnicovým mechanizmom
Odolné a robustné nožnicové klávesy: ideálne pre intuitívne, plynulé a tiché písanie aj pri veľmi vysokých vstupných rýchlostiach
Nastaviteľný uhol písania
Ergonomický pocit pri písaní: Uhol písania je možné nastaviť pomocou skladacích nožičiek – pre protišmykovú a pohodlnú prácu na klávesnici počítača
Konkávne klávesy
Pre príjemný zážitok z písania: klávesy klávesnice PC sú konkávneho tvaru – takže končeky prstov pohodlne spočívajú a sú ľahko navádzané pri písaní
Odnímateľný USB klávesnicový kábel
Jednoduché odpojenie a výmena: Vďaka štandardizovaným USB portom na klávesnici a kábli je možné kábel rýchlo a jednoducho vymeniť v prípade chyby bez potreby vyhodiť celú klávesnicu
Suché zipsy na káble
Rýchle a upratané: Suché zipsy umožňujú jednoduchú správu káblov pri stole bez zbytočného neporiadku
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zo starého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 80 % preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Farby podsvietenia | 1 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 |
| Špeciálne vlastnosti | Podsvietenie Sklápacie nožičky |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Tmavošedá |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTZ (CZ/SK) |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 420 g |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Rozmer - šírka | 43.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 12.8 cm |
| Rozmer - výška | 1.9 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálnych klávesov | 12 |
| Prevedenie | Plnoformátová klávesnica |
| Počet tlačidiel | 105 |
| Znaky na klávesoch | Laserom vypálené |
| Typ klávesov | Nožničkový mechanizmus |
Ďalšie informácie o produkte
- Jednoduchá štandardná klávesnica na každú príležitosť: káblová USB klávesnica je okamžite pripravená na použitie ako počítačová klávesnica alebo externá klávesnica pre notebook – na bezproblémovú prácu kedykoľvek počas dňa či noci
- Plná veľkosť so všetkými funkciami: 100 % klávesnica s numerickým blokom spĺňa všetky požiadavky pre kanceláriu aj home office
- Laserovo potlačené klávesy na USB klávesnici zabezpečujú vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu
- Odpojenie a pripojenie klávesnice: vďaka USB konektoru a ochrannej manžete môžeš kábel klávesnice rýchlo odpojiť a znovu pripojiť – predchádza to poškodeniu kábla a zabezpečuje upratané uskladnenie a prepravu
- Pripoj USB kábel a začni písať – jednoducho zapoj a používaj
- Univerzálny adaptér USB-C na USB-A je integrovaný priamo v kábli klávesnice
Rozsah dodávky
- 1 USB klávesnica "CK-400"
- 1 USB nabíjací kábel (USB-A na USB-C) vrátane adaptéru (USB-C na USB-A) a organizéra na káble
Systémové požiadavky
- Operačný systém: - Windows 11/10; Tlačidlo Pomocník: aktuálna verzia Windows 11 a nainštalovaná aplikácia Microsoft Copilot
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

