FlashPen Classic, USB 3.0, 256 GB, 40 MB/s, strieborný
00181055
Odnímateľné pamäťové médium s technológiou USB 3.0 umožňuje zapisovať a mazať dáta toľkokrát, koľko je potrebné
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Brúsený hliník |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita pamäte | 256 GB |
| Rýchlosť prenosu (čítanie) | 90 MB/s |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Série | Klasický |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 17 mm |
| Rozmer - hĺbka | 7 mm |
| Rozmer - výška | 60 mm |
| Kapacita pamäte (fees) | 256 GB |
Ďalšie informácie o produkte
- Odnímateľné pamäťové médium s technológiou USB 3.0 umožňuje zapisovať a mazať dáta toľkokrát, koľko je potrebné
- Kompaktný USB kľúč s hliníkovým púzdrom v nenápadnej striebornej farbe
- So zátkou
- Ultra-rýchle odnímateľné úložisko
- USB 3.0 SuperSpeed pre ešte rýchlejšie čítanie a zápis
- Vhodné pre zariadenia s USB rozhraním
- So očkom, napríklad na pripevnenie na kľúčenku
Rozsah dodávky
- 1 "Classic" USB kľúč
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP a MacOS 9.0 alebo novší
Poznámky pre spotrebiteľov
Návod na použitie USB kľúča „Classic“ nájdeš na www.hama.com pod číslom produktu 00181055.
USB 3.0 je vhodné pre všetky koncové zariadenia s USB rozhraním a je spätne kompatibilné s USB 2.0.
Rýchlosť čítania 90 MB/s je dosiahnuteľná iba s rozhraním USB 3.0. Ak použiješ USB 2.0, rýchlosť sa zníži.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Produkt je určený na súkromné, neslužobné domáce použitie.
- Nedávaj produkt do dosahu malých detí. Náhodné prehltnutie môže viesť k uduseniu. Ak máš podozrenie, že bol produkt prehltnutý, okamžite vyhľadaj lekára.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky údržbové práce zver odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tak všetky nároky na záruku.
- Tento produkt, ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
Poznámka
- USB pamäte Hama nikdy neodpoj od počítača alebo notebooku, pokiaľ prebieha prenos dát! Mohlo by dôjsť k strate dát.
- Aby si predišiel nechcenému strate dát, pravidelne si vytváraj záložné kópie na viac ako jednom dátovom nosiči.
- Pri dlhodobom používaní produktu môže dôjsť k tomu, že už nebude možné dáta čítať, zapisovať alebo mazať.
Varovanie
- USB pamäte Hama nikdy neodpoj od počítača alebo notebooku, pokiaľ prebieha prenos dát! Mohlo by dôjsť k strate dát.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
