USB kľúč "Fancy", USB 2.0, 64 GB, 15MB/s, čierna/strieborná
00108062
Odnímateľné pamäťové médium, ktoré umožňuje zapisovať a vymazávať dáta toľkokrát, koľko je potrebné, ideálne na rozšírenie kapacity
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Brúsený hliník |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita pamäte | 64 GB |
| Rýchlosť prenosu (čítanie) | 15 MB/s |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná Čierna |
| Farba | Strieborná / Čierna |
| Série | Fancy |
| Farba | Strieborná Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 66 mm |
| Rozmer - hĺbka | 8 mm |
| Rozmer - výška | 20 mm |
| Kapacita pamäte (fees) | 64 GB |
Ďalšie informácie o produkte
- Odnímateľné pamäťové médium, ktoré umožňuje zapisovať a vymazávať dáta toľkokrát, koľko je potrebné, ideálne na rozšírenie kapacity
- USB kľúč vyrobený z brúseného hliníka
- S krytkou
- Vhodný pre terminálové zariadenia s USB rozhraním
- S očkom na pripevnenie pera napr. na kľúčenku
Rozsah dodávky
- 1 "Fancy" USB kľúč
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP a MacOS 9.x alebo novší
Poznámky pre spotrebiteľov
Návod na použitie USB flash disku "Fancy" nájdeš na www.hama.com pod číslom položky 00104308.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Nedávaj produkt do dosahu malých detí. Náhodné prehltnutie môže spôsobiť udusenie. Ak máš podozrenie, že produkt bol prehltnutý, okamžite vyhľadaj lekára.
- Používaj tento výrobok iba za miernych klimatických podmienok.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhni sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt v blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa platných miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
Varovanie
- USB pamäte Hama nikdy neodpoj z počítača alebo notebooku počas prenosu dát! Mohlo by dôjsť k strate dát.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
