USB kľúč "Laeta", USB 2.0, 32 GB, 10MB/s, bronzový
00091076
Či už tabuľky, fotografie alebo hudba – USB kľúč „Laeta“ poskytuje ideálne prenosné riešenie pre jednoduché ukladanie dát. Pero je vybavené krúžkom na kľúče, takže ho môžeš mať vždy pri sebe, a má ochranný kryt, ktorý zabraňuje poškodeniu konektora.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
LED indikátor funkcie
LED indikátor funkcie poskytuje informácie o stave pripojenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Kov |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita pamäte | 32 GB |
| Rýchlosť prenosu (čítanie) | 10 MB/s |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Hnedá |
| Farba | Bronzová |
| Série | Laeta |
| Farba | Hnedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 57 mm |
| Rozmer - hĺbka | 8 mm |
| Rozmer - výška | 18 mm |
| Kapacita pamäte (fees) | 32 GB |
Ďalšie informácie o produkte
- Odnímateľné pamäťové médium na rozšírenie kapacity umožňuje zapisovať a mazať dáta toľkokrát, koľko je potrebné
- Kompaktný USB kľúč s hliníkovým púzdrom v nenápadnej hnedej farbe
- S krytom
- Vhodný pre zariadenia s USB rozhraním
- S očkom, napríklad na pripevnenie k prívesku na kľúče
Rozsah dodávky
- 1 USB kľúč "Laeta"
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP a MacOS 9.0 alebo novší
Poznámky pre spotrebiteľov
Návod na používanie USB kľúča "Laeta" nájdeš na www.hama.com pod položkou číslo 00091076.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Nedávaj produkt do dosahu malých detí. Náhodné prehltnutie môže spôsobiť udusenie. Ak máš podozrenie, že bol produkt prehltnutý, okamžite vyhľadaj lekára.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa postriekaniu vodou.
- Nevkladaj produkt do bezprostrednej blízkosti vykurovacích telies, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Neupusť produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver príslušnému odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
Poznámka
- Firma Hama GmbH & Co KG nenesie žiadnu zodpovednosť za stratu dát uložených na dátových nosičoch.
- Aby si predišiel nechcenému strate dát, pravidelne si vytváraj záložné kópie na viac než jednom dátovom nosiči.
- Ak produkt používaš veľmi dlhý čas, nemusí byť možné dáta čítať, zapisovať alebo mazať.
Varovanie
- Hama USB pamäte nikdy neodpoj z počítača alebo notebooku, pokiaľ prebieha prenos dát! Inak hrozí strata dát.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
