USB 3.0 Flash Drive Rotate, 256 GB, 70 MB/s, petrolejová modrá
00182466
Odnímateľné pamäťové médium s technológiou USB 3.2 Gen 1 umožňuje zapisovať a mazať dáta toľkokrát, koľko je potrebné
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Kov |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita pamäte | 256 GB |
| Rýchlosť prenosu (čítanie) | 90 MB/s |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Benzínová modrá |
| Farba | Petrolejová |
| Série | Rotate |
| Farba | Modrá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 66 mm |
| Rozmer - hĺbka | 8 mm |
| Rozmer - výška | 18 mm |
| Kapacita pamäte (fees) | 256 GB |
Ďalšie informácie o produkte
- Odnímateľné pamäťové médium s technológiou USB 3.2 Gen 1 umožňuje zapisovať a mazať dáta toľkokrát, koľko je potrebné
- S rotačným mechanizmom
- Ultra-rýchle vymeniteľné úložisko
- USB 3.2 Gen 1 Super Speed pre ešte rýchlejšie čítanie a zápis
- Vhodné pre zariadenia s USB rozhraním
- S očkom, napr. na pripevnenie k kľúčovému krúžku
Rozsah dodávky
- 1 USB kľúč "Rotate"
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP a MacOS 9.0 alebo novší
Poznámky pre spotrebiteľov
Návod na použitie USB kľúča "Rotate" nájdeš na www.hama.com pod číslom produktu 00182466.
USB 3.0 je vhodné pre všetky koncové zariadenia s USB rozhraním a je spätne kompatibilné s USB 2.0.
Rýchlosť čítania 90 MB/s je dosiahnuteľná iba s USB 3.0 rozhraním. Ak použiješ USB 2.0 rozhranie, rýchlosť sa zníži.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Nedávaj produkt do dosahu malých detí. Náhodné prehltnutie môže spôsobiť udusenie. Ak máš podozrenie, že bol produkt prehltnutý, okamžite vyhľadaj lekára.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa postriekaniu vodou.
- Nevkladaj produkt do bezprostrednej blízkosti vykurovacích telies, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Neupusť produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver príslušnému odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
Poznámka
- Firma Hama GmbH & Co KG nenesie žiadnu zodpovednosť za stratu dát uložených na dátových nosičoch.
- Aby si predišiel nechcenému strate dát, pravidelne si vytváraj záložné kópie na viac než jednom dátovom nosiči.
- Ak produkt používaš veľmi dlhý čas, nemusí byť možné dáta čítať, zapisovať alebo mazať.
Varovanie
- Hama USB pamäte nikdy neodpoj z počítača alebo notebooku, pokiaľ prebieha prenos dát! Inak hrozí strata dát.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
