USB kľúč "Rotate", USB 3.0, 64GB, 70MB/s, petrolejová modrá
00182473
Odnímateľné pamäťové médium s technológiou USB 3.0 umožňuje zapisovať a mazať dáta toľkokrát, koľko je potrebné
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Kov |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita pamäte | 64 GB |
| Rýchlosť prenosu (čítanie) | 70 MB/s |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Benzínová modrá |
| Farba | Petrolejová |
| Série | Rotate |
| Farba | Modrá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 66 mm |
| Rozmer - hĺbka | 8 mm |
| Rozmer - výška | 18 mm |
| Kapacita pamäte (fees) | 64 GB |
Ďalšie informácie o produkte
- Odnímateľné pamäťové médium s technológiou USB 3.0 umožňuje zapisovať a mazať dáta toľkokrát, koľko je potrebné
- S rotačným mechanizmom
- Ultra-rýchle odnímateľné úložisko
- USB 3.0 Super Speed pre ešte rýchlejšie čítanie a zápis
- Vhodné pre zariadenia s USB rozhraním
- S očkom, napríklad na pripevnenie na kľúčenku
Rozsah dodávky
- 1 USB kľúč "Rotate"
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP a MacOS 9.0 alebo novší
Poznámky pre spotrebiteľov
Návod na použitie USB kľúča „Rotate“ nájdeš na www.hama.com pod číslom produktu 00182473.
USB 3.0 je vhodné pre všetky koncové zariadenia s USB rozhraním a je spätne kompatibilné s USB 2.0.
Rýchlosť čítania 70 MB/s je dosiahnuteľná len s rozhraním USB 3.0. Ak použiješ rozhranie USB 2.0, rýchlosť sa zníži.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
