USB kľúč "Smartly", USB 2.0, 64GB, 15MB/s, čierny
00108045
Mimoriadne malé odnímateľné úložisko, ideálne na rozšírenie kapacity
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Obzvlášť malý
Obzvlášť malý, preto sa nenápadne integruje do prednej časti zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita pamäte | 64 GB |
| Rýchlosť prenosu (čítanie) | 15 MB/s |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Smartly |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 15 mm |
| Rozmer - hĺbka | 6.5 mm |
| Rozmer - výška | 21 mm |
| Kapacita pamäte (fees) | 64 GB |
Ďalšie informácie o produkte
- Mimoriadne malé odnímateľné úložisko, ideálne na rozšírenie kapacity
- S krytom
- Obzvlášť vhodné ako USB pamäť alebo na rozšírenie pamäte notebookov
- Dáta sa dajú zapísať a vymazať toľkokrát, koľko je potrebné
- Vhodné pre terminálové zariadenia s USB rozhraním
Rozsah dodávky
- 1 USB kľúč "Smartly"
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP a MacOS 9.0 alebo novší
Poznámky pre spotrebiteľov
Návod na použitie USB flash disku "Smartly" nájdeš na www.hama.com pod číslom položky 00094169.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Nedávaj produkt do dosahu malých detí. Náhodné prehltnutie môže spôsobiť udusenie. Ak máš podozrenie, že bol produkt prehltnutý, okamžite vyhľadaj lekára.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa postriekaniu vodou.
- Nevkladaj produkt do bezprostrednej blízkosti vykurovacích telies, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Neupusť produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver príslušnému odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
Poznámka
- Firma Hama GmbH & Co KG nenesie žiadnu zodpovednosť za stratu dát uložených na dátových nosičoch.
- Aby si predišiel nechcenému strate dát, pravidelne si vytváraj záložné kópie na viac než jednom dátovom nosiči.
- Ak produkt používaš veľmi dlhý čas, nemusí byť možné dáta čítať, zapisovať alebo mazať.
Varovanie
- Hama USB pamäte nikdy neodpoj z počítača alebo notebooku, pokiaľ prebieha prenos dát! Inak hrozí strata dát.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
