USB kľúč "Uni-C Deluxe", USB-C 3.1, 128 GB, 100 MB/s, strieborný
00213100
Odnímateľné pamäťové médium s technológiou USB-C 3.1 Gen. 1 umožňuje zapisovať a mazať dáta toľkokrát, koľko je potrebné
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Kovové puzdro
Kvalitné a robustné kovové puzdro
USB-C konektor: reverzibilný
Už žiadne otravné pokusy a omyly: USB-C konektory je možné zapojiť podľa želania
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita pamäte | 128 GB |
| Rýchlosť prenosu (čítanie) | 100 MB/s |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Série | Uni-C Deluxe |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 19.6 mm |
| Rozmer - hĺbka | 9.45 mm |
| Rozmer - výška | 68 mm |
| Kapacita pamäte (fees) | 128 GB |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Ďalšie funkcie | OTG |
Ďalšie informácie o produkte
- Odnímateľné pamäťové médium s technológiou USB-C 3.1 Gen. 1 umožňuje zapisovať a mazať dáta toľkokrát, koľko je potrebné
- S otočným mechanizmom
- Rýchly flash disk s pripojením USB-C 3.1 Gen. 1
- Vhodný pre počítače, smartfóny a tablety s USB-C pripojením
- S očkom, napr. na pripevnenie na kľúčenku
Rozsah dodávky
- 1 USB kľúč "Uni-C Deluxe"
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 10/8/7 a MAC OS 9.x alebo novší
- Smartfóny, tablety a iné zariadenia kompatibilné s OTG s USB-C pripojením
Poznámky pre spotrebiteľov
Návod na obsluhu USB kľúča "Uni-C Deluxe" nájdeš na www.hama.com pod číslom položky 00182498.
Rýchlosť čítania 100 MB/s je dosiahnuteľná iba s rozhraním USB 3.1 Gen. 1. Pri použití rozhrania USB 2.0 sa rýchlosť zníži.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Nedávaj produkt do dosahu malých detí. Náhodné prehltnutie môže viesť k uduseniu. Ak máš podozrenie, že bol produkt prehltnutý, okamžite vyhľadaj lekára.
- Používaj tento výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepokúšaj sa o údržbu alebo opravu produktu sám. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Tým stratíš všetky záruky.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
Poznámka
- Firma Hama GmbH & Co KG nenesie žiadnu zodpovednosť za stratu dát uložených na dátových nosičoch.
- Aby si predišiel nechcenému strate dát, pravidelne si zálohuj súbory na viac ako jeden dátový nosič.
- Pri dlhodobom používaní produktu môže dôjsť k tomu, že už nebude možné čítať, zapisovať alebo mazať dáta.
Varovanie
- Hama USB pamäte nikdy neodpájaj od počítača alebo notebooku, pokiaľ prebieha prenos dát! Inak hrozí strata dát.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
