USB flash disk Uni C Rotate Pro, USB-C 3.1, 32 GB, 70 MB/s
00182494
Odnímateľné pamäťové médium s technológiou USB-C 3.1 Gen. 1 umožňuje zapisovať a mazať dáta toľkokrát, koľko je potrebné
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Kovové puzdro
Kvalitné a robustné kovové puzdro
USB-C konektor: reverzibilný
Už žiadne otravné pokusy a omyly: USB-C konektory je možné zapojiť podľa želania
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita pamäte | 32 GB |
| Rýchlosť prenosu (čítanie) | 70 MB/s |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Série | Uni-C Rotate Pro |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 17 mm |
| Rozmer - hĺbka | 9.3 mm |
| Rozmer - výška | 53 mm |
| Kapacita pamäte (fees) | 32 GB |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Ďalšie funkcie | OTG |
Ďalšie informácie o produkte
- Odnímateľné pamäťové médium s technológiou USB-C 3.1 Gen. 1 umožňuje zapisovať a mazať dáta toľkokrát, koľko je potrebné
- S otočným mechanizmom
- Rýchly flash disk s pripojením USB-C 3.1 Gen. 1
- Vhodný pre počítače, smartfóny a tablety s USB-C pripojením
- S očkom, napr. na pripevnenie na kľúčenku
Rozsah dodávky
- 1 USB kľúč "Uni-C Rotate Pro"
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 10/8/7 a MAC OS 9.x alebo novší
- Smartfóny, tablety a iné zariadenia kompatibilné s OTG s USB-C pripojením
Poznámky pre spotrebiteľov
Návod na použitie USB kľúča "Uni-C Rotate Pro" nájdeš na www.hama.com pod číslom produktu 00182494.
Rýchlosť čítania 70 MB/s je dosiahnuteľná iba s rozhraním USB 3.1 Gen. 1. Ak použiješ rozhranie USB 2.0, rýchlosť sa zníži.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Nedávaj produkt do dosahu malých detí. Náhodné prehltnutie môže spôsobiť udusenie. Ak máš podozrenie, že bol produkt prehltnutý, okamžite vyhľadaj lekára.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa postriekaniu vodou.
- Nevkladaj produkt do bezprostrednej blízkosti vykurovacích telies, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Neupusť produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver príslušnému odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
Poznámka
- Firma Hama GmbH & Co KG nenesie žiadnu zodpovednosť za stratu dát uložených na dátových nosičoch.
- Aby si predišiel nechcenému strate dát, pravidelne si vytváraj záložné kópie na viac než jednom dátovom nosiči.
- Ak produkt používaš veľmi dlhý čas, nemusí byť možné dáta čítať, zapisovať alebo mazať.
Varovanie
- Hama USB pamäte nikdy neodpoj z počítača alebo notebooku, pokiaľ prebieha prenos dát! Inak hrozí strata dát.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
