USB myš "CM-200", optická, 4 tlačidlá, bez zvuku kliknutia, s káblom, čierna
00173074
Presný a tichý: káblová optická myš so 4 tlačidlami a kolieskom na rolovanie umožňuje príjemnú prácu na PC alebo notebooku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
Pre pravákov a ľavákov
Pasuje do akejkoľvek ruky: presne symetrický dizajn optickej myši je rovnako vhodný pre pravákov aj ľavákov
Tiché klávesy
Tichá myš bez klikacieho zvuku: tiché tlačidlá umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu s káblovou myšou
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 65% preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Pogumované |
| Materiál | Plast Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| DPI rozlíšenie | 1600 2000 1000 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 |
| Max. DPI | 2000 |
| Životnosť klávesov | 3 Mio. Clicks |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Formát (form factor) | Pre pravákov a ľavákov |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 97 g |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Rozmer - šírka | 5.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 10.3 cm |
| Rozmer - výška | 3.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet DPI tlačidiel | 1 |
| Typ | Kancelária |
| Prevedenie | Pre pravákov a ľavákov Štandardné |
| Počet tlačidiel myši | 4 |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Myš - tlačidlá | Tiché |
Ďalšie informácie o produkte
- Presný a tichý: káblová optická myš so 4 tlačidlami a kolieskom na rolovanie umožňuje príjemnú prácu na PC alebo notebooku
- Polymérom potiahnuté klzáky myši zabezpečujú plynulé pohyby myši a nepretržitú prácu
- Koliesko myši s gumovým povrchom pre lepší úchop
- Počítačová myš s prepínačom DPI na prepínanie medzi 1000, 1600 a 2000 DPI
- Rýchle a upratané: suché zipsy na káble umožňujú jednoduché usporiadanie káblov na stole bez zamotaných káblov
- Zapoj USB kábel a začni písať – jednoducho Plug and Play bez inštalácie ovládača
- USB kábel dlhý 1,8 metra pre väčšiu slobodu pohybu
Rozsah dodávky
- 1 USB myš „CM-200“
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review