USB nabíjačka "Travel" pre Canon NB-6L
00081429
Nový príval energie v ľahkom a kompaktnom dizajne pre tvoj Canon: Táto USB nabíjačka ti umožní nabiť batériu tvojho fotoaparátu v aute, z powerbanky alebo notebooku. Ponúka mnoho možností nabíjania na cestách, takže budeš vždy pripravený zachytiť ten dokonalý záber.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
LED indikátor funkcie
LED indikátor funkcie poskytuje informácie o stave nabíjania
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Canon |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie akumulátoru | Li-Ion |
| Výstupné napätie (USB) | 4,2V/500mA |
| Energia | |
|---|---|
| USB vstup | 5 V/1 A |
| Indikácia nabíjania | LED kontrolka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 45 g |
| Rozmer - šírka | 8.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.3 cm |
| Rozmer - výška | 4.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Označenie batérie | NB-6L |
| Displej/indikátor | LED funkcia |
| Typ | Nabíjačka |
| Ďalšie funkcie | Ochrana proti opačnej polarite Ochrana pred skratom |
Ďalšie informácie o produkte
- Ľahká, malá a kompaktná USB nabíjačka pre Canon NB-6L; ideálna na cestovanie
- Rýchle, jednoduché a bezpečné nabíjanie batérie
- Dokonalé uchytenie batérie v nabíjačke
- USB nabíjacie pripojenie pre USB sieťové adaptéry, USB autonabíjačky, power banky
- Vrátane USB pripojovacieho kábla (USB-A konektor na micro-USB)
- Ochrana proti skratu a reverznej polarite (mechanická)
- S IC riadenou reguláciou nabíjania pre bezpečné a efektívne nabíjanie
Rozsah dodávky
- 1 cestovná USB nabíjačka
- 1 USB kábel
- 1 používateľský manuál
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
