USB napájací adaptér s káblom dlhým 1,9 m, 3,5A, 1x USB-A, 1x USB-C, biely
00223204
USB nabíjačka na pripojenie až 2 elektrických zariadení cez 2 USB výstupy
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
S dvoma USB nabíjacími zásuvkami
S 1x USB-A konektorom a 1x USB-C konektorom: ideálne pre všetky zariadenia nabíjané a ovládané cez USB, napr. tablet, smartfón, napájací zdroj, konzola
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupné napätie / výstupný prúd | 5V/ 3,5A |
| Vstupné napätie do | 250 V |
| Vstupné napätie od | 110 V |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 17.5 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 1.9 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Cestovná nabíjačka |
Ďalšie informácie o produkte
USB nabíjačka na pripojenie až 2 elektrických zariadení cez 2 USB výstupy
- Ideálne ako zásuvka pri pohovke alebo predlžovačka, ak nabíjaš svoje zariadenia zo zásuvky, ktorá je ďaleko, a chceš ich používať aj počas nabíjania_x000D_
- Ideálny spoločník na nabíjanie aj na cestách
Rozsah dodávky
- 1 USB napájací zdroj
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















