USB rozbočovač, 4 porty, USB 2.0, 480 Mbit/s, biela
00200120
Pre pripojenie PC, notebooku, MacBooku, tabletu s USB kľúčom, myšou, klávesnicou alebo tlačiarňou
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
Topside zásuvka
Horná zásuvka umožňuje jednoduché a pohodlné zapojenie USB zariadení do povrchu
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Veľké rozostupy medzi hlavicami
Veľké rozostupy medzi zásuvkami umožňujú jednoduché zapojenie aj pri širokých zástrčkách
Vysokorýchlostný prenos dát
Vysokorýchlostný prenos dát až do 480 Mbps
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 8.9 cm |
| Výška (telo) | 3.8 cm |
| Hĺbka (telo) | 2.2 cm |
| Dĺžka kábla | 0.15 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet pripojení | 4 |
| Prevedenie | Bus Powered |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pripojenie PC, notebooku, MacBooku, tabletu s USB kľúčom, myšou, klávesnicou alebo tlačiarňou
- Plug & Play, nie je potrebná žiadna manuálna inštalácia softvéru / ovládačov
- Napájanie cez USB
Rozsah dodávky
- 1 USB rozbočovač
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7 a Mac OS 10.8 a vyššie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce prenechaj odbornému personálu. · Neotváraj produkt a v prípade poškodenia ho ďalej nepoužívaj.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nevykonávaj na zariadení žiadne úpravy. Tým stratíš všetky nároky na záruku.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Produkt je určený iba na použitie v interiéri.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nehádž produkt a nevystavuj ho silným otrasom.
- Obalový materiál zlikviduj ihneď podľa miestnych predpisov o odpadoch.
Upozornenie
- Zisti maximálny výstupný prúd USB portu tvojho zariadenia. Pozri si návod na použitie alebo sa obráť na výrobcu.
- Často sú hodnoty 500 mA (USB-A 2.0), 900 mA (USB-A 3.0) alebo až 3000 mA (USB-C).
- Uisti sa, že celkový odber prúdu všetkých USB zariadení pripojených k USB hubu/multiportovému adaptéru neprekročí zistenú hodnotu.
Poznámka
- USB prijímače (rádiové/bezdrôtové 2,4 GHz) používaj, ak je to možné, priamo na počítači/notebooku.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
