USB4 dokovacia stanica "Connect2Office Speed", USB-C, PD, 40 Gbit/s, 10 portov
00200200
USB-C rozbočovač s 10 pripojeniami, keď je na PC, notebooku, MacBooku alebo tablete nedostatok slotov (alebo ich chceš rozšíriť), alebo ak chceš viac zariadení pripojiť/odpojiť centrálne cez jeden konektor
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
Super Speed Plus prenos dát
Super-Speed-Plus prenos dát až do 10 Gbit/s
Veľké rozostupy medzi hlavicami
Veľké rozostupy medzi zásuvkami umožňujú jednoduché zapojenie širokých USB konektorov/donglov
Ultra HD - 8K
Pre dokonalé, vysoko rozlíšené Ultra HD kino kvality 7680 x 4320 (8K) pixelov
Hliníkový povrch
Kvalitné a robustné hliníkové puzdro s elegantným vzhľadom
USB-C nabíjanie + dáta
USB-C zásuvka podporuje prenos dát a funkciu nabíjania (USB PD)
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Multi-stream transport pre ďalšie monitory
S MST (Multi-Stream Transport) môžete napríklad pripojiť tri ďalšie monitory k notebooku a používať všetky štyri obrazovky naraz s rôznym obsahom
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Nabíjacia technológia | Power Delivery |
| Max. zaťaženie | 140 W |
| Max. rozlíšenie | 8K (7680 x 4320) |
| Sieťová rýchlosť | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | USB pripojenie |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Antracitová |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 16.4 cm |
| Výška (telo) | 2 cm |
| Hĺbka (telo) | 6.5 cm |
| Dĺžka kábla | 0.5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet pripojení | 10 |
| Typ | USB-C dokovacia stanica |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- USB-C rozbočovač s 10 pripojeniami, keď je na PC, notebooku, MacBooku alebo tablete nedostatok slotov (alebo ich chceš rozšíriť), alebo ak chceš viac zariadení pripojiť/odpojiť centrálne cez jeden konektor
- Pripojenie k notebooku cez USB-4 pripojenie - vylepšený prenos dát Super Speed Plus až do 40 Gbit/s
- Zásuvky na prednej strane umožňujú jednoduché a pohodlné pripojenie USB zariadení
- Podpora použitia v horizontálnej a vertikálnej polohe
- Stabilná základňa pre bezpečné, úsporné miesto a vertikálne / kolmú polohu
- Gumené nožičky pre pevné postavenie bez šmýkania
- Plug & Play, nie je potrebná manuálna inštalácia softvéru / ovládačov
- Kompatibilné s Thunderbolt 3/4/5 (symbol blesku)
- Napájanie cez USB
Pripojenia:
- 4 x USB-A: napr. pre externý pevný disk, USB kľúč, myš, klávesnicu, tlačiareň
- 1 x USB-C dátové: napr. pre externý pevný disk, USB kľúč, myš, klávesnicu, tlačiareň
- 1 x USB-C napájanie: napr. PD nabíjačka, PD napájací zdroj, PD power pack
- 1 x USB-C displej + dáta: napr. monitor, TV, projektor, externý pevný disk, USB kľúč
- 1 x HDMI™: pre pripojenie napr. k monitoru, TV alebo projektoru
- 1 x DisplayPort: pre pripojenie napr. k monitoru, TV alebo projektoru
- 1 x LAN/Ethernet: napr. pre káblové internetové / sieťové pripojenia
Rozsah dodávky
- 1 dokovacia stanica „Connect2Office Speed“ USB4
- 1 USB-C kábel
- 1 držiak
- 1 používateľský manuál
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10 a Mac OS 10.8 a novšie
Ak chceš používať funkciu nabíjania cez USB-C, zariadenie musí podporovať USB Power Delivery (USB PD) alebo Thunderbolt 3/4/5.
Ak chceš používať funkciu monitora cez HDMI™ alebo DisplayPort, zariadenie musí podporovať DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode), Thunderbolt 3/4/5 alebo USB4.
Funkcia MST cez HDMI™ alebo DisplayPort funguje iba v spojení so súčasnými operačnými systémami Microsoft Windows.
Poznámky pre spotrebiteľov
Odporúčame použiť napájací zdroj kompatibilný s USB PD, ktorý má dostatočný výkon na napájanie pripojeného laptopu. Pre zariadenia s odberom energie 65 wattov je ideálny napájací zdroj s výstupným výkonom aspoň 90 až 100 wattov.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review