"Velvet” mouse pad, mustard yellow
00054168
Pre optimálne vlastnosti kĺzania myši
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Protišmykľavá spodná časť
Špeciálne pogumovaná spodná strana zabraňuje šmýkaniu podložky
Ideálne pre kanceláriu aj domácu kanceláriu
Podložka pod myš ako praktický spoločník: či už v kancelárii alebo v domácej kancelárii
Surface in velvet style
Trendy look for the writing desk: hip, smooth surface in a velvet style
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Obzvlášť vhodné pre | Optická myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Horčicová žltá |
| Farba | Horčicová žltá |
| Farba | Žltá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 78 g |
| Rozmer - šírka | 22 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.2 cm |
| Rozmer - výška | 18 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre optimálne vlastnosti kĺzania myši
- Vhodné takmer pre všetky typy myší
Rozsah dodávky
- 1 podložka pod myš "Velvet"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review