Vertikálna ergonomická bezdrôtová myš EMW-500L, pre ľavákov, čierna
00182697
Každý si predstavuje ergonomickú pracovnú stanicu ako obrazovku, kancelársku stoličku a stôl. Počítačová myš sa zvyčajne zvažuje až vtedy, keď ruka s myšou spôsobuje bolesť krku. Vertikálna myš podporuje prirodzené pohyby ľavákov – pre väčšiu ergonómiu v kancelárii!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DPI prepínač
DPI prepínač na zmenu rýchlosti ukazovateľa
Vertikálna myš na ergonomickú prácu
Vertikálny dizajn myši zabraňuje nadmernému používaniu a bolesti ramena a zápästia
Optický senzor s vysokým rozlíšením
Optický senzor s vysokým rozlíšením zabezpečuje presné a plynulé ovládanie kurzora myši
Kľúče prehliadača
Klávesy prehliadača podporujú funkciu dopredu/dozadu pre jednoduchú navigáciu, napríklad pre internetové prehliadače, Outlook a podobne.
Gumový povrch
Pogumovaný povrch poskytuje lepšiu priľnavosť a pohodlie
Skladovateľný USB prijímač
Schovateľný USB prijímač je možné prenášať v puzdre myši, aby sa ušetrilo miesto
Perfektné na pohyby ľavej ruky
Ergonomický dizajn ideálne podporuje intenzívny a každodenný pohyb ľavákov
Vypínač zapnutia/vypnutia
Samostatný vypínač umožňuje úsporné používanie myši
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Pogumované |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výdrž batérie (závisí na použití) | 120 d |
| DPI rozlíšenie | 1000 1400 1800 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 |
| Max. DPI | 1800 |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Režim šetrenia energie Vypínač ON/OFF LED kontrolka batérií Tlačidlá prehliadača Pogumovaný povrch |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Formát (form factor) | Pre ľavákov |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 8.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 11.5 cm |
| Rozmer - výška | 7.1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Štandardná myš Ergonomické |
| Počet tlačidiel myši | 6 tlačidiel vrát. rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Myš - tlačidlá | Štandardné |
Ďalšie informácie o produkte
- Ergonomická myš pre prácu bez bolesti pri počítači a notebooku
- Poskytuje lepší pohodlie a ergonómiu pri práci s myšou vďaka prirodzenejšiemu držaniu tela
- Spoľahlivá bezdrôtová technológia 2,4 GHz s dosahom 10 metrov (v závislosti od použitia a podmienok prostredia)
- Ultra malý USB prijímač vhodný na trvalé zapojenie do notebooku alebo PC
- Prepínateľná citlivosť medzi 1000, 1400 a 1800 dpi
- Technológia Smart-Link pre jednoduché spustenie
- Obzvlášť nízka spotreba energie
Rozsah dodávky
- 1 vertikálna, ergonomická bezdrôtová myš "EMW-500L" pre ľavákov
- 1 nano prijímač
- 1 batéria AA Mignon
- 1 používateľský manuál
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7, Mac OS 10.10 alebo novší
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review