Vertikálna ergonomická ľavácka myš "EWM-500L", bezdrôtová, 7 tlačidiel, čierna
00173089
Pohodlná, presná a tichá: Bezdrôtová, ergonomická vertikálna myš umožňuje ľavákom pracovať príjemne a bez bolesti na PC alebo notebooku – bezdrôtová pre ešte väčšiu flexibilitu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vertikálna myš na ergonomickú prácu
Myšia ruka zbohom: Ergonomická myš podporuje prirodzený uhol medzi rukou a zápästím na ergonomickom pracovisku, čím zabraňuje bolesti ramena, zápalu šliach a bolesti zápästia
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
Tiché klávesy
Tichá myš bez klikacieho zvuku: tiché tlačidlá šepkania umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu s bezdrôtovou myšou
Kľúče prehliadača
Praktické bočné tlačidlá: tlačidlá prehliadača bezdrôtovej myši podporujú funkciu dopredu/dozadu pre jednoduchú navigáciu, napríklad pre internetové prehliadače, Outlook a podobne.
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Skladovateľný USB prijímač
Pevný priestor: Skladateľný USB prijímač je možné prenášať v puzdre myši, aby sa ušetrilo miesto
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zo starého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 85 % preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Pogumované |
| Materiál | Plast Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| DPI rozlíšenie | 1600 1000 1200 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 |
| Max. DPI | 1600 |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Režim šetrenia energie Vypínač ON/OFF LED kontrolka batérií Tlačidlá prehliadača DPI predvoľby Pogumovaný povrch |
| Životnosť klávesov | 5 Mio. Clicks |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Formát (form factor) | Pre ľavákov |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 8.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 11.5 cm |
| Hmotnosť (vrátane batérií) | 120 g |
| Rozmer - výška | 7.1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet DPI tlačidiel | 1 |
| Prevedenie | Štandardná myš Ergonomické |
| Počet tlačidiel myši | 7 tlačidiel vrát. rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Myš - tlačidlá | Tiché |
| Tlačidlo AI asistenta | Áno |
Ďalšie informácie o produkte
- Pohodlná, presná a tichá: Bezdrôtová, ergonomická vertikálna myš umožňuje ľavákom pracovať príjemne a bez bolesti na PC alebo notebooku – bezdrôtová pre ešte väčšiu flexibilitu
- Spoľahlivá rádiová technológia 2,4 GHz s dosahom 10 metrov (v závislosti od podmienok používania a prostredia)
- Polymérom potiahnuté klzáky myši zabezpečujú plynulé pohyby myši a nepretržitú prácu
- Koliesko myši s gumovým povrchom pre lepší úchop
- Počítačová myš s prepínačom dpi na prepínanie medzi 1000, 1200 a 1600 DPI
- Samostatný vypínač On/Off pre kancelársku myš
- Rádiový prijímač spája myš a notebook atď. – jednoduché Plug and Play bez inštalácie ovládača
Rozsah dodávky
- 1 vertikálna ergonomická ľavácka myš „EWM-500L“
- 1 USB-A prijímač
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
Systémové požiadavky
- Windows 11/10: všetky funkcie sú použiteľné; Tlačidlo Pomocník: aktuálna verzia Windows 11 a nainštalovaná aplikácia Microsoft Copilot
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review