Viaczariad. myš "WM-600", bezdrôtová, rádio/BT, plochá, 6 tlačidiel
00173094
Pripoj viac zariadení bez kábla: Optická myš so 6 tlačidlami a kolieskom na rolovanie v priehľadnom dizajne umožňuje bezdrôtové ovládanie PC, tabletu a notebooku cez Bluetooth alebo rádio v kombinácii s USB-A prijímačom – obzvlášť praktické pre život na cestách vďaka plochému dizajnu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
Tiché klávesy
Tichá myš bez klikacieho zvuku: tiché tlačidlá šepkania umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu s bezdrôtovou myšou
Pre pravákov a ľavákov
Pasuje do akejkoľvek ruky: presne symetrický dizajn optickej myši je rovnako vhodný pre pravákov aj ľavákov
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Skladovateľný USB prijímač
Pevný priestor: Skladateľný USB prijímač je možné prenášať v puzdre myši, aby sa ušetrilo miesto
Myš s Bluetooth a bezdrôtovým pripojením
Pripravená na okamžité použitie: viacnásobná myš má 1 bezdrôtový a 2 Bluetooth kanály, takže ju je možné pripojiť až k 3 koncovým zariadeniam naraz – prepínať sa bleskovou rýchlosťou stlačením tlačidla
Viacnásobná myš s batériou
Výkonná a nabíjateľná: Integrovaná lítiovo-polymérová batéria v bezdrôtovej myši zaručuje maximálnu flexibilitu
Plochá myš
Pohodové: Či už pracujete na mobile, v domácej kancelárii alebo v kancelárii, plochá myš vám prácu uľahčí – a keď skončíte, myš si nájde miesto v každom vrecku, nech je akokoľvek úzke
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 65% preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Kov |
| Materiál | Plast Hliník Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verzia | 5.0 |
| DPI rozlíšenie | 1600 1200 800 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 MacOS 11 alebo novší iOS 14 alebo novší iPadOS 14 alebo novší Android 8.0 alebo novší |
| Max. DPI | 1600 |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Vypínač ON/OFF Tlačidlá prehliadača DPI predvoľby |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | Lithium-Ion |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Priehľadná |
| Formát (form factor) | Pre pravákov a ľavákov |
| Farba | Priehľadná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 5.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 11.2 cm |
| Hmotnosť (vrátane batérie) | 72 g |
| Dĺžka kábla (nabíjací kábel) | 1.8 m |
| Rozmer - výška | 2.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet DPI tlačidiel | 1 |
| Prevedenie | Štandardná myš |
| Počet tlačidiel myši | 6 tlačidiel vrát. rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Myš - tlačidlá | Tiché |
Ďalšie informácie o produkte
- Pripoj viac zariadení bez kábla: Optická myš so 6 tlačidlami a kolieskom na rolovanie v priehľadnom dizajne umožňuje bezdrôtové ovládanie PC, tabletu a notebooku cez Bluetooth alebo rádio v kombinácii s USB-A prijímačom – obzvlášť praktické pre život na cestách vďaka plochému dizajnu.
- Spoľahlivá technológia Bluetooth a 2,4 GHz rádiového prenosu s dosahom 10 metrov (v závislosti od použitia a podmienok prostredia)
- Polymérom potiahnuté klzáky myši zabezpečujú plynulý pohyb myši a nepretržitú prácu
- Koliesko myši vyrobené z kvalitného hliníka
- PC myš s prepínačom dpi na prepínanie medzi 800, 1200 a 1600 DPI
- Samostatný vypínač zapnuté/vypnuté pre kancelársku myš
- Rádiový prijímač spája myš a notebook, atď. – jednoduché Plug and Play bez inštalácie ovládača
Rozsah dodávky
- 1 viacúčelová myš „WM-600“
- 1 USB-A prijímač
- 1 USB nabíjací kábel (USB-A na USB-C)
- 1 organizér na káble
- 1 návod na použitie

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
Systémové požiadavky
- Windows 11/10: všetky funkcie sú použiteľné; tlačidlo Pomocník: aktuálna verzia Windows 11 a nainštalovaná aplikácia Microsoft Copilot
- Môže byť použiteľné do určitej miery s operačnými systémami MacOS 11 alebo novšími, iOS 14 alebo novšími, iPadOS 14 alebo novšími či Android 8.0 alebo novšími
- Pre Bluetooth na notebookoch alebo stolových PC: existujúca funkcia Bluetooth alebo prijímač
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review