Viaczariad. myš "WM-800", ergon., bezdrôtová/BT, akumulátor, čierna
00173096
Pripoj viaceré zariadenia naraz bez kábla, ale s batériou: optická 8-tlačidlová myš s kolieskom na rolovanie umožňuje bezdrôtové ovládanie PC, tabletu a notebooku cez Bluetooth alebo rádio v kombinácii s mini-USB prijímačom – obzvlášť pohodlné vďaka ergonomickému dizajnu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
Z overiteľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Toto uzatvára kruh: Tento produkt pozostáva aspoň z 20 % recyklovaných materiálov – takto sa zapájame do ekologicky šetrného cyklu
Ergonomický dizajn myši
Ergonomický tvar bezdrôtovej myši jej umožňuje dokonale zapadnúť do pravej ruky pre pohodlné pracovné podmienky
Tiché klávesy
Tichá myš bez klikacieho zvuku: tiché tlačidlá šepkania umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu s bezdrôtovou myšou
Kľúče prehliadača
Praktické bočné tlačidlá: tlačidlá prehliadača bezdrôtovej myši podporujú funkciu dopredu/dozadu pre jednoduchú navigáciu, napríklad pre internetové prehliadače, Outlook a podobne.
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Skladovateľný USB prijímač
Pevný priestor: Skladateľný USB prijímač je možné prenášať v puzdre myši, aby sa ušetrilo miesto
Myš s Bluetooth a bezdrôtovým pripojením
Pripravená na okamžité použitie: viacnásobná myš má 1 bezdrôtový a 2 Bluetooth kanály, takže ju je možné pripojiť až k 3 koncovým zariadeniam naraz – prepínať sa bleskovou rýchlosťou stlačením tlačidla
Šifrovanie zadávania údajov
Lepšie byť opatrný ako ľutovať: Bezdrôtová myš šifruje všetky kliknutia podľa šifrovacieho štandardu AES-128
Viacnásobná myš s batériou
Výkonná a nabíjateľná: Integrovaná lítiovo-polymérová batéria v bezdrôtovej myši zaručuje maximálnu flexibilitu
Senzor modrých vĺn
Blue Wave senzor umožňuje použitie takmer na všetkých povrchoch
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 65% preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Kov |
| Materiál | Plast Hliník Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verzia | 5.2 |
| DPI rozlíšenie | 1600 2400 1200 800 3200 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 MacOS 11 alebo novší iOS 14 alebo novší iPadOS 14 alebo novší Android 8.0 alebo novší |
| Max. DPI | 3200 |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Vypínač ON/OFF Tlačidlá prehliadača |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | Lithium-Ion |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Formát (form factor) | Pre pravákov |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 6.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 10.7 cm |
| Hmotnosť (vrátane batérie) | 76 g |
| Dĺžka kábla (nabíjací kábel) | 1.8 m |
| Rozmer - výška | 3.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet DPI tlačidiel | 1 |
| Prevedenie | Štandardná myš |
| Počet tlačidiel myši | 8 tlačidiel vrát. rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | 4-cestné rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický (BlueWave) |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Myš - tlačidlá | Tiché |
Ďalšie informácie o produkte
- Pripoj viaceré zariadenia naraz bez kábla, ale s batériou: optická 8-tlačidlová myš s kolieskom na rolovanie umožňuje bezdrôtové ovládanie PC, tabletu a notebooku cez Bluetooth alebo rádio v kombinácii s mini-USB prijímačom – obzvlášť pohodlné vďaka ergonomickému dizajnu.
- Spoľahlivá Bluetooth a 2,4 GHz rádiová technológia s dosahom 10 metrov (v závislosti od použitia a podmienok prostredia)
- Polymérom potiahnuté klzáky myši zabezpečujú plynulé pohyby myši a nepretržitú prácu
- Pevné 4-smerové koliesko vyrobené z kvalitného hliníka
- PC myš s prepínačom dpi na prepínanie medzi 800, 1200, 1600, 2400 a 3200 DPI
- Samostatný vypínač On/Off pre kancelársku myš
- Režim pohotovosti po 5 minútach nečinnosti bezdrôtovej myši
- Rádiový prijímač spája myš s notebookom a pod. – jednoduché Plug and Play bez inštalácie ovládača
Rozsah dodávky
- 1 viacúčelová myš "WM-800"
- 1 USB-A prijímač
- 1 USB nabíjací kábel (USB-A na USB-C)
- 1 organizér na káble
- 1 návod na použitie

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
Systémové požiadavky
- Windows 11/10: všetky funkcie sú použiteľné; funkcia tlačidiel Assist: aktuálna verzia Windows 11 a nainštalovaná aplikácia Microsoft Copilot
- Môže byť použiteľné obmedzene s operačnými systémami MacOS 11 alebo novším, iOS 14 alebo novším, iPadOS 14 alebo novším či Android 8.0 alebo novším
- Pre Bluetooth na notebookoch alebo stolových PC: existujúca funkcia Bluetooth alebo prijímač
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review