Viaczariad. myš "WM-900", ergon., bezdrôtová/BT, LED, softvér
00173097
Pripoj viac zariadení naraz bez kábla, ale s vymeniteľnou batériou a cool podsvietením: optická 10-tlačidlová myš s dvoma kolieskami na rolovanie umožňuje bezdrôtové ovládanie PC, tabletov a notebookov cez Bluetooth alebo rádio v kombinácii s USB-A prijímačom – obzvlášť pohodlná vďaka ergonomickému dizajnu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
Senzor modrých vĺn
Blue Wave senzor umožňuje použitie optickej myši takmer na akomkoľvek povrchu
Ergonomický dizajn myši
Ergonomický tvar bezdrôtovej myši jej umožňuje dokonale zapadnúť do pravej ruky pre pohodlné pracovné podmienky
Tiché klávesy
Tichá myš bez klikacieho zvuku: tiché tlačidlá šepkania umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu s bezdrôtovou myšou
Kľúče prehliadača
Praktické bočné tlačidlá: tlačidlá prehliadača bezdrôtovej myši podporujú funkciu dopredu/dozadu pre jednoduchú navigáciu, napríklad pre internetové prehliadače, Outlook a podobne.
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Skladovateľný USB prijímač
Pevný priestor: Skladateľný USB prijímač je možné prenášať v puzdre myši, aby sa ušetrilo miesto
Myš s Bluetooth a bezdrôtovým pripojením
Pripravená na okamžité použitie: viacnásobná myš má 1 bezdrôtový a 2 Bluetooth kanály, takže ju je možné pripojiť až k 3 koncovým zariadeniam naraz – prepínať sa bleskovou rýchlosťou stlačením tlačidla
Šifrovanie zadávania údajov
Lepšie byť opatrný ako ľutovať: Bezdrôtová myš šifruje všetky kliknutia podľa šifrovacieho štandardu AES-128
Viacnásobná myš s batériou
Výkonná a nabíjateľná: Integrovaná lítiovo-polymérová batéria v bezdrôtovej myši zaručuje maximálnu flexibilitu
Myš s bočným kolieskom
Ešte viac ergonómie na pracovisku: Bez námahy prechádzajte širokými stolmi, mapami alebo osiami pomocou bočného kolieska ergonomickej myši – bez bočného pohybu ruky
Hyper-posuvné koliesko
Rýchle rolovanie alebo presná navigácia: jediným stlačením tlačidla sa koliesko myši odpojí a stane sa hyper-rolovacím kolieskom pre superrýchlu navigáciu cez dlhé dokumenty – pre efektívnu a flexibilnú prácu
Biely svetelný pás
Diskrétne osvetlenie na stole: ergonomická myš s bielym svetelným pásikom pre moderný vzhľad
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 65% preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Kov |
| Materiál | Plast Hliník Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verzia | 5.2 |
| DPI rozlíšenie | 1600 2400 1200 800 3200 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 Android 4.3 alebo novší MacOS 11 alebo novší iOS 14 alebo novší iPadOS 14 alebo novší Android 8.0 alebo novší |
| Max. DPI | 3200 |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Režim šetrenia energie Vypínač ON/OFF LED kontrolka batérií Duálny režim Tlačidlá prehliadača Podsvietenie DPI predvoľby |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | Lithium-Ion |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Formát (form factor) | Pre pravákov |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 12 cm |
| Hmotnosť (vrátane batérie) | 100 g |
| Dĺžka kábla (nabíjací kábel) | 1.8 m |
| Rozmer - výška | 5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet DPI tlačidiel | 1 |
| Prevedenie | Ergonomické Pre pravákov |
| Počet tlačidiel myši | 10 tlačidiel |
| Rolovacie koliesko | 4-cestné rolovacie koliesko Hyperscroll koliesko |
| Senzor | Optický (BlueWave) |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Myš - tlačidlá | Tiché |
Ďalšie informácie o produkte
- Pripoj viac zariadení naraz bez kábla, ale s vymeniteľnou batériou a cool podsvietením: optická 10-tlačidlová myš s dvoma kolieskami na rolovanie umožňuje bezdrôtové ovládanie PC, tabletov a notebookov cez Bluetooth alebo rádio v kombinácii s USB-A prijímačom – obzvlášť pohodlná vďaka ergonomickému dizajnu
- Spoľahlivá Bluetooth a 2,4 GHz rádiová technológia s dosahom 10 metrov (v závislosti od použitia a podmienok prostredia)
- Polymérom potiahnuté klzáky myši zabezpečujú plynulé pohyby myši a neprerušovanú prácu
- Štvorsmerové koliesko na rolovanie
- PC myš s prepínačom dpi pre prepínanie medzi 800, 1200, 1600, 2400 a 3200 DPI
- Samostatný vypínač On/Off pre kancelársku myš
- Režim pohotovosti po 5 minútach nečinnosti bezdrôtovej myši
- Rádiový prijímač spája myš a notebook atď. – jednoduché Plug and Play bez inštalácie ovládača
Rozsah dodávky
- 1 viacúčelová myš „WM-900“
- 1 USB-A prijímač
- 1 USB-A nabíjací kábel (USB-A na USB-C)
- 1 organizér na káble
- 1 návod na použitie

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
Systémové požiadavky
- Windows 11/10: všetky funkcie sú použiteľné; funkcia tlačidiel Assist: aktuálna verzia Windows 11 a nainštalovaná aplikácia Microsoft Copilot
- Môže byť použiteľné obmedzene s operačnými systémami MacOS 11 alebo novším, iOS 14 alebo novším, iPadOS 14 alebo novším či Android 8.0 alebo novším
- Pre Bluetooth na notebookoch alebo stolových PC: existujúca funkcia Bluetooth alebo prijímač
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review