Viaczariadková klávesnica "WK‑550", bezdrôtová, rádio/BT, QWERTY US
U8173063
Connect several devices simultaneously via Multi-device: office keyboard for the wireless control of computers, smartphones and tablets via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ovládanie multimediálnych funkcií pomocou kláves F
Aktivácia pomocou Fn: Ovládanie multimediálnych funkcií sekundárnym priradením klávesov F – bez nutnosti prechádzať zdĺhavou cestou cez systémové nastavenia
Fn-Lock funkcia
Jednoduché aktivovanie a deaktivovanie FN-Lock: vymení prvé a druhé priradenie klávesov F1 na F12 – takže napríklad môžete používať multimediálne funkcie priamo cez klávesy F bez toho, aby ste v každom prípade držali Fn
Viacnásobná klávesnica s 3 kanálmi
Pripravená na okamžité použitie: multifunkčná klávesnica má 1 bezdrôtový a 2 Bluetooth kanály, takže ju je možné pripojiť až k 3 zariadeniam naraz – prepínať sa bleskovou rýchlosťou stlačením tlačidla
Skladovateľný USB prijímač
Pevný priestor: Skladateľný USB prijímač je možné prenášať v puzdre klávesnice, aby sa ušetrilo miesto
Nízkošumová klávesnica s nožnicovým mechanizmom
Odolné a robustné nožnicové klávesy: ideálne pre intuitívne, plynulé a tiché písanie aj pri veľmi vysokých vstupných rýchlostiach
Konkávne klávesy
Pre príjemný zážitok z písania: klávesy klávesnice PC sú konkávneho tvaru – takže končeky prstov pohodlne spočívajú a sú ľahko navádzané pri písaní
Wireless keyboard with batteries
Simply swap: the cordless keyboard is battery-operated and does not need to be charged up in between - ideal for mobile working without the tiresome need to connect and disconnect cables
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 65% preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 130 d |
| Bluetooth verzia | 5.2 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 MacOS 11 alebo novší iOS 14 alebo novší iPadOS 14 alebo novší Android 8.0 alebo novší |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Režim šetrenia energie Vypínač ON/OFF LED kontrolka batérií |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Tmavošedá |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTY (USA) |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 44.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 12.9 cm |
| Hmotnosť (vrátane batérií) | 579 g |
| Rozmer - výška | 1.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálnych klávesov | 14 |
| Prevedenie | Plnoformátová klávesnica |
| Počet tlačidiel | 111 |
| Znaky na klávesoch | Laserom vypálené |
| Typ klávesov | Nožničkový mechanizmus |
Ďalšie informácie o produkte
- Connect several devices simultaneously via Multi-device: office keyboard for the wireless control of computers, smartphones and tablets via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver
- Full size with all functions: the 100% keyboard with number block meets all the requirements for the office and home office
- Laser-printed keys on the wireless keyboard ensure excellent wear resistance
- Reliable Bluetooth and 2.4 GHz radio technology with a range of 10 metres (depending on use and environmental conditions)
- Separate On/Off switch for the wireless keyboard
- Standby mode after 5 minutes of inactivity of the wireless keyboard
- The radio receiver connects the keyboard and laptop, etc. - simple Plug and Play
Rozsah dodávky
- 1 "WK-550" multi-device keyboard
- 2 AAA Micro batteries
- 1 USB-A receiver
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
Systémové požiadavky
- Windows 11/10: all functions can be used; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
- May be usable to a limited degree with the MacOS 11 or later, iOS 14 or later, iPadOS 14 or later or Android 8.0 or later operating systems
- For Bluetooth on laptops or desktop PCs: existing Bluetooth function or receiver
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



