Viaczariadková klávesnica "WK‑750", bezdrôtová, podsvietená, QWERTY US
U8173068
Connect several devices simultaneously via Multi-device: office keyboard for the wireless control of computers, smartphones and tablets via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ovládanie multimediálnych funkcií pomocou kláves F
Aktivácia pomocou Fn: Ovládanie multimediálnych funkcií sekundárnym priradením klávesov F – bez nutnosti prechádzať zdĺhavou cestou cez systémové nastavenia
Fn-Lock funkcia
Jednoduché aktivovanie a deaktivovanie FN-Lock: vymení prvé a druhé priradenie klávesov F1 na F12 – takže napríklad môžete používať multimediálne funkcie priamo cez klávesy F bez toho, aby ste v každom prípade držali Fn
Viacnásobná klávesnica s 3 kanálmi
Pripravená na okamžité použitie: multifunkčná klávesnica má 1 bezdrôtový a 2 Bluetooth kanály, takže ju je možné pripojiť až k 3 zariadeniam naraz – prepínať sa bleskovou rýchlosťou stlačením tlačidla
Stmievateľné podsvietenie
Intenzita svetla osvetlenej klávesnice je stmievateľná a zabezpečuje optimálne ovládanie v tme – ideálne pre spontánne nápady a rýchle noty kedykoľvek
Bezdrôtová klávesnica s batériou
Výkonná a nabíjateľná: Integrovaná lítiovo-polymérová batéria v bezdrôtovej klávesnici zaručuje maximálnu flexibilitu
Nastaviteľné nastavenie uhla
Ergonomický pocit pri písaní: Skladacie nožičky umožňujú tri nastaviteľné uhly písania pre nešmykľavosť a pohodlnú prácu na bezdrôtovej klávesnici
Šifrovanie zadávania údajov
Lepšie byť opatrný ako ľutovať: Bezdrôtová klávesnica šifruje všetky stlačenia kláves podľa šifrovacieho štandardu AES-128
Vysokokvalitné hliníkové komponenty
Elegantný vzhľad a moderný dizajn vďaka kvalitným a robustným komponentom z hliníka
Skladovateľný USB prijímač
Pevný priestor: Skladateľný USB prijímač je možné prenášať v puzdre klávesnice, aby sa ušetrilo miesto
Nízkošumová klávesnica s nožnicovým mechanizmom
Odolné a robustné nožnicové klávesy: ideálne pre intuitívne, plynulé a tiché písanie aj pri veľmi vysokých vstupných rýchlostiach
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 65% preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Hliník Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 20 d |
| Farby podsvietenia | 1 |
| Bluetooth verzia | 5.2 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 MacOS 11 alebo novší iOS 14 alebo novší iPadOS 14 alebo novší Android 8.0 alebo novší |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Režim šetrenia energie Vypínač ON/OFF LED kontrolka batérií Podsvietenie Sklápacie nožičky |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | Lithium-Polymer akumulátor |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Modrá Tmavošedá |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTY (USA) |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 41.2 cm |
| Rozmer - hĺbka | 13.8 cm |
| Hmotnosť (vrátane batérie) | 508 g |
| Dĺžka kábla (nabíjací kábel) | 1.8 m |
| Rozmer - výška | 1.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálnych klávesov | 16 |
| Prevedenie | Plnoformátová klávesnica |
| Počet tlačidiel | 113 |
| Znaky na klávesoch | Laserom vypálené |
| Typ klávesov | Nožničkový mechanizmus |
Ďalšie informácie o produkte
- Connect several devices simultaneously via Multi-device: office keyboard for the wireless control of computers, smartphones and tablets via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver
- Full size with all functions: the 100% keyboard with number block meets all the requirements for the office and home office
- Laser-printed keys on the wireless keyboard ensure excellent wear resistance
- Reliable Bluetooth and 2.4 GHz radio technology with a range of 10 metres (depending on use and environmental conditions)
- Separate On/Off switch for the wireless keyboard
- Standby mode after 5 minutes of inactivity of the wireless keyboard
- The radio receiver connects the keyboard and laptop, etc. - simple Plug and Play
Rozsah dodávky
- 1 "WK-750" multi-device keyboard
- 1 USB-A receiver
- 1 USB charging cable (USB-A to USB-C) including adapter (USB-C to USB-A) and cable manager
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 3.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 3.0 W |
Systémové požiadavky
- Windows 11/10: all functions can be used; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
- May be usable to a limited degree with the MacOS 11 or later, iOS 14 or later, iPadOS 14 or later or Android 8.0 or later operating systems
- For Bluetooth on laptops or desktop PCs: existing Bluetooth function or receiver
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



