Vocal Pro Dynamic Microphone
00046006
Dynamický mikrofón na prenos hlasu a spevu pre nadšených amatérskych spevákov a moderátorov, ako aj pre malé, no profesionálne pódiové vystúpenia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vypínač zapnutia/vypnutia
Ak nechcete byť počutí: praktický vypínač zapnutia/vypnutia pre rýchle stíšenie
Odnímateľný kábel
Spoľahlivé, bezpečné pripojenie a vysokokvalitný prenos: uzamykateľný XLR konektor umožňuje odpojiť mikrofón od kábla jednoduchým odomknutím
Robustné kovové puzdro
Robustné kovové kryty na ochranu pred poškodením a vonkajšími vplyvmi
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedancia | 600 Ω |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Rozmer - dĺžka | 54 mm |
| Rozmer - šírka | 54 mm |
| Rozmer - výška | 180 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Ručný mikrofón |
| Prevedenie | Mono |
| Citlivosť | - 71 dB |
| Typ mikrofónu | Dynamický |
| Smerová charakteristika | Smerová |
Ďalšie informácie o produkte
- Dynamický mikrofón na prenos hlasu a spevu pre nadšených amatérskych spevákov a moderátorov, ako aj pre malé, no profesionálne pódiové vystúpenia
- Pripojovací kábel (3 m) s konektorom 6,35 mm jack: aj s káblom je dostatok miesta na pohyb pri dynamických prezentáciách alebo choreografiách
- Jednoduchá výmena mikrofónu a ľahké pripojenie bez zamieňania káblov
- Ak sa kábel opotrebuje, stačí vymeniť len kábel
- Ideálne pre menšie vystúpenia garážových kapiel a amatérskych komikov alebo prezentácie na klubových párty, svadbách a podobne
Rozsah dodávky
- 1 dynamický mikrofón „Vocal Pro“
- 1 kábel s XLR konektorom - 6,35 mm
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určené na súkromné, neslužobné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nezasahuj do zariadenia. Tým stratíš všetky záruky.
FAQs
Môžem pripojiť XLR kábel k mikrofónovému spojeniu?
Samozrejme, k mikrofónu je možné pripojiť aj XLR kábel. To je obzvlášť užitočné, ak chcete mikrofón viac využívať v profesionálnom sektore.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review