Vodotesná klávesnica "KC-600", káblová, čierna, CZ
67182682
Otrasený zblízka pohľadom na tvoju klávesnicu? Práve tam končia všetky omrvinky z rôznych pochutín, spolu s odlúpnutou pokožkou a lepkavými zvyškami. Tak ako to všetko dostať z medzier? Najlepšie je ju opláchnuť pod tečúcou vodou – s našimi vodotesnými klávesnicami to môžeš!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pohodlné umiestnenie
Nastavenie náklonu umožňuje pohodlné umiestnenie
Laserom vyryté klávesy
Laserom označené klávesy zaručujú vysokú odolnosť voči odereniu
Full-frame klávesnica
Full-frame klávesnica vám poskytuje bežný štandard klávesnice v plnom rozsahu
Ovládanie multimediálnych funkcií pomocou kláves F
Aktivácia pomocou Fn: Ovládanie multimediálnych funkcií sekundárnym priradením klávesov F – bez nutnosti prechádzať zdĺhavou cestou cez systémové nastavenia
IPX7 ochrana proti vode
Ochrana proti dočasnému ponoreniu podľa IPX7
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 |
| Špeciálne vlastnosti | Sklápacie nožičky Vode odolný |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTZ (CZ/SK) |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 99 g |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Rozmer - šírka | 45 cm |
| Rozmer - hĺbka | 14.4 cm |
| Rozmer - výška | 2.9 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Plnoformátová klávesnica |
| Počet tlačidiel | 105 |
| Znaky na klávesoch | Laserom vypálené |
| Typ klávesov | Membránový (Rubber Dome) |
Ďalšie informácie o produkte
- Umývateľná a pevná klávesnica s klasickým usporiadaním klávesov pre všetky PC aplikácie
- Žiadna lepkavá klávesnica od rozliatych nápojov alebo podobného: jednoducho ju opláchni pod tečúcou vodou
- Protišmykové gumové nožičky pre stabilné postavenie
- USB port
- S českým rozložením
Rozsah dodávky
- 1 klávesnica "KC-600"
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7
Poznámky pre spotrebiteľov
- Umývaj iba ručne, neumývaj v umývačke riadu
- Nepoužívaj žiadne agresívne čistiace prostriedky
- Nevkladaj USB kábel do vody
- Po čistení nechaj vyschnúť v dobre vetranej miestnosti aspoň 12 hodín
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

