Vodotesné puzdro na mobil, do 6,7", IPX8, podvodné puzdro, na zavesenie, SW
00019858
Neboj sa zmoknúť. S vodotesným puzdrom na mobil máš svoj smartphone pod vodou vždy chránený. Ideálne na pláž, do mora, bazéna alebo jazera, ale aj v zime pri lyžovaní alebo korčuľovaní na ľade. Jednoducho vlož mobil do puzdra a priprav sa na zábavu!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Operácia vo vašom vrecku
Priehľadné obal na mobilný telefón: Smartfón je možné ovládať cez dotykový film
IPX8 kryt na ochranu pred vodou
Či už vo vode, na vode alebo na vode: Vďaka IPX8 je nepremokavé puzdro na mobil rovnako vhodné na podvodné fotografie pri potápaní ako na fotenie pri plávaní alebo na pláži
Bezpečne zamknuté
Absolútne vodotesné: S otváraním/zatváraním západky aktivujete uzamykací mechanizmus pre bezpečné a vodotesné uzavretie
Plný prístup k smartfónu
Čokoľvek robíte počas svojich vonkajších aktivít pri vode – s nepremokavým puzdrom na mobil môžete volať, fotiť, písať a počúvať hudbu bez toho, aby ste museli vyťahovať mobil z priehľadného vodného puzdra
Fluorescenčný obal na telefón
Žiariaci podvodný obal na telefón: Fluorescenčný rám okolo pozorovacieho okna robí vás aj obal telefónu viditeľnejšími za súmraku a v tme
Na nosenie okolo krku
Remienok na krk odolný proti vode a špine, určený pre pláž, vodu a podobne: S 2 cm hrubým, nastaviteľným popruhom na dĺžku vždy nosíte mobilný telefón bezpečne a blízko seba
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Smartfón |
| Pre značku | Univerzálny |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Priehľadná |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna Priehľadná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 12.5 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 20 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Vnútorná šírka | 8 cm |
| Vnútorná výška | 15.8 cm |
| Vnútorná hĺbka | 1.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Vodotesné |
| Typ uzáveru | Patentka |
Ďalšie informácie o produkte
- S vodotesným puzdrom na mobil môžeš svoj smartfón používať naplno vždy, keď si pri vode – či už potápaš v lete, lyžuješ na vode, relaxuješ na pláži, lyžuješ v zime, prechádzaš sa v snehu alebo korčuľuješ na ľade.
- Vhodné pre smartfóny s displejom do 6,7" alebo rozmermi do 15,8 x 8 cm
- Preukazy, lístky, kreditné karty a hotovosť môžu byť bezpečne uložené vo vodeodolnom puzdre a chránené pred vodou, prachom, nečistotami a pieskom
- Pre svetelný efekt jednoducho počas dňa polož puzdro na mobil na slnko
Rozsah dodávky
- 1 nepremokavé púzdro na mobil
- 1 odnímateľný remienok na zavesenie
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj citlivosť displeja mobilného telefónu a vykonaj príslušné nastavenia na telefóne, aby fungovanie v puzdre na mobilný telefón prebiehalo normálne.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review