Voľne stojaci TV stojan otočný, výškovo nastaviteľný, 65", do 35 kg
00220868
Úplná flexibilita v domácom kine: Dokonale vystav svoju plochú obrazovku alebo ju nenápadne zakomponuj do obývačky – s týmto TV stolíkom budú filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedieť vo VIP salóniku. Ideálne pre ploché televízory s uhlopriečkou 81 až 165 cm (32" až 65").
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vedenie káblov
Skryté vedenie káblov pre lepší vzhľad
60° otočný kĺb
Vždy správny uhol sledovania: TV je možné otáčať požadovaným smerom pomocou otočného spoja 60°
3-stupňové nastavenie výšky
Najlepšie výhľady vďaka trom rôznym výškovým nastaveniam
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane sady skrutiek môžete začať hneď
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Následné vyvažovanie
Ak je televízor namontovaný mierne nakrivo, pozíciu televízora možno horizontálne korigovať o niekoľko stupňov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 81 - 165 cm (32"- 65") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 165 cm (65") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Otáčací |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Spodná časť (šírka) | 50 cm |
| Spodná časť (dĺžka) | 50 cm |
| VESA štandard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 100 x 100 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 100 x 200 200 x 200 |
| Rozmer - šírka | 50 cm |
| Rozmer - hĺbka | 6.4 cm |
| Rozmer - výška | 117.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Výškovo nastaviteľné Organizér káblov |
| Veľkosť montážnych dier | M8 |
| Max. nosnosť | 35 kg |
| Náklon - | 0 ° |
| Náklon + | 0 ° |
| Rotácia | 3 ° |
| Ďalšie funkcie | Organizér káblov |
| Rozsah otáčania | 60 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Úplná flexibilita v domácom kine: Dokonale vystav svoju plochú obrazovku alebo ju nenápadne zakomponuj do obývačky – s týmto TV stolíkom budú filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedieť vo VIP salóniku. Ideálne pre ploché televízory s uhlopriečkou 81 až 165 cm (32" až 65").
- Voľne stojaca základňa je ideálna pre každého, kto chce byť flexibilný pri umiestňovaní svojho TV alebo ak nemá možnosť pripevniť ho na nástenný držiak
- Mimoriadne stabilná základová doska z bezpečnostného skla pre bezpečné postavenie
- Protišmykové gumové nožičky pre dokonalý úchop na všetkých povrchoch
- Podporuje všetky VESA štandardy až do 400 x 400
- Výškovo nastaviteľná až o +/- 10 cm
- Samostatne stojaci TV stojan ako ideálna náhrada za objemný TV nábytok, ako sú komody, nízke skrinky, doplnkové TV stolíky alebo nástenné držiaky
- Žiadne vŕtanie: ako podlahový TV stojan je perfektný pre flexibilné umiestnenie vo všetkých miestnostiach a v prenajímaných bytoch a domoch, kde nie je možné alebo žiaduce montovať stropné či nástenné držiaky alebo vŕtať otvory
Rozsah dodávky
- 1 TV stolík
- Montážne príslušenstvo
- 1 inštrukcie na inštaláciu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri rozmanitosti dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien na trhu nemôže priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že skrutky na pripevnenie koncového zariadenia na držiak sú príliš dlhé.
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Ten zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného upevňovacieho materiálu.
- Zabezpeč si vhodný upevňovací materiál na montáž koncového zariadenia v špecializovanom obchode, pokiaľ nie je súčasťou dodanej montážnej sady.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj silu alebo vysoký tlak. Môžeš tým poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nepokúšaj sa to robiť sám!
- Produkt neumiestňuj na miesta, pod ktorými by sa mohli nachádzať osoby.
- Po montáži produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne štvrťročne).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálne povolená nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dávaj pozor, aby si produkt nezaťažoval asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Nepřipevňuj na produkt žiadne ďalšie predmety.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review