Voľne stojaci TV stojan otočný, výškovo nastaviteľný, 75", do 40 kg
00220912
Full flexibility in the home cinema: perfectly showcase the flat-screen TV or discreetly integrate it into the living space - with this TV stand, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 81 to 191 cm (32" to 75")
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vedenie káblov
Skryté vedenie káblov pre lepší vzhľad
60° otočný kĺb
Vždy správny uhol sledovania: TV je možné otáčať požadovaným smerom pomocou otočného spoja 60°
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane sady skrutiek môžete začať hneď
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Následné vyvažovanie
Ak je televízor namontovaný mierne nakrivo, pozíciu televízora možno horizontálne korigovať o niekoľko stupňov
4-stupňové nastavenie výšky
Najlepšie výhľady vďaka 4 rôznym nastaveniam výšky
Plynulé naklápanie o +5°/-12°
Pre perfektný uhol pohľadu, aj z gauča či postele: TV nástenný držiak je plynulo naklápateľný o +5°/-12° A prispôsobí sa vašim individuálnym požiadavkám – či sedíte, alebo ležíte
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 81 - 191 cm (32" - 75") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 191 cm (75") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Naklápací Otáčací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ Sklo |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Spodná časť (šírka) | 50 cm |
| Spodná časť (dĺžka) | 70 cm |
| Hmotnosť | 15500 g |
| Výška trubice | 1312.5 cm |
| VESA štandard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 100 x 100 75 x 75 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 200 x 400 500 x 100 500 x 200 500 x 300 400 x 100 600 x 100 100 x 200 200 x 200 100 x 400 100 x 300 |
| Rozmer - šírka | 70 cm |
| Rozmer - hĺbka | 50 cm |
| Rozmer - výška | 1312.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Výškovo nastaviteľné |
| Veľkosť montážnych dier | M8 |
| Max. nosnosť | 40 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Rotácia | 6 ° |
| Rozsah otáčania | 60 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Full flexibility in the home cinema: perfectly showcase the flat-screen TV or discreetly integrate it into the living space - with this TV stand, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 81 to 191 cm (32" to 75")
- Free-standing base is ideal for everyone who wants to be flexible when it comes to positioning their TV or if they don't have the option to attach it to a wall bracket
- Extremely stable base plate made from safety glass for a secure stand
- Anti-slip rubber feet for perfect grip on all bases
- Supports all VESA standards from 75 x 75 up to 600 x 400
- Height adjustable up to +/- 10.5 cm
- Stand-alone TV stand as an ideal replacement for bulky TV furniture such as sideboards, low-boards, additional TV tables or wall brackets
- No drilling: as a TV floor stand, perfect for flexible positioning in all rooms and in rented apartments and houses, for example, where no ceiling or wall brackets can be mounted or no drill holes are desired
Rozsah dodávky
- 1 TV stand
- Mounting hardware
- 1 installation instructions
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review