Vonkajší obal na LP, priesvitný, 10 kusov
00181430
Našiel si epický album od Rolling Stones na blšom trhu? Žiaľ, obal už má lepšie časy za sebou, alebo v tom najhoršom prípade úplne chýba. Kúp si LP aj tak a k nemu vonkajšie obaly od Hama, aby bol album chránený aj bez svojho originálneho obalu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre médium | LP |
| Vhodné pre | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylén (PP) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Priehľadná |
| Farba | Priehľadná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 32.7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.07 cm |
| Rozmer - výška | 32.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Ochranný obal |
Ďalšie informácie o produkte
- ideálny na šetrné archivovanie, chráni pred prachom, škrabancami a obal gramofónovej platne je chránený pred opotrebovaním
- Priehľadný ochranný obal vyrobený z kvalitného, stabilného polypropylénu pre nerušený pohľad na obal
- Na uskladnenie LP platní s ich originálnym obalom
Rozsah dodávky
- 10 vonkajších obalov na LP
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
