Vonkajší senzor "Kefalonia" pre meteorologickú stanicu Hama
00222244
Pre rozšírenie meteostanice Hama "Zakynthos" o vonkajšie senzory
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 4.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Rozmer - výška | 10.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Vonkajší bezdrôtový senzor |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -20°C až +60°C |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre rozšírenie meteostanice Hama "Zakynthos" o vonkajšie senzory
- Ďalšie vonkajšie senzory umožňujú sledovanie počasia na rôznych miestach
- Displej na zobrazenie teploty a vlhkosti vzduchu
- Vonkajší senzor je kompatibilný s nasledujúcou meteostanicou: 00222234
Rozsah dodávky
- 1 vonkajší senzor "Kefalonia"
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
