Vonkajší senzor "TS35C" pre meteorologickú stanicu
00186346
na zvýšenie počtu vonkajších senzorov rôznych meteorologických staníc
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 6.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.4 cm |
| Rozmer - výška | 10 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Vonkajší bezdrôtový senzor |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -40°C až +60°C |
Ďalšie informácie o produkte
- na zvýšenie počtu vonkajších senzorov rôznych meteorologických staníc
- Ďalšie vonkajšie senzory umožňujú sledovanie počasia na rôznych miestach
- Displej na zobrazovanie teploty a vlhkosti okolia
- Vonkajší senzor je kompatibilný s nasledujúcimi meteostanicami: 00113984, 00113985, 00113986, 00186309
Rozsah dodávky
- 1 vonkajší senzor "TS35C"
- 1 návod na obsluhu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepolož produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia a okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky zo záruky.
Upozornenie - Batérie
- Vždy dodrž správnu polaritu (značky + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj iba akumulátory (alebo batérie) typu, ktorý je uvedený.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a proti-kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie z produktov, ktoré dlhší čas nepoužívaš (ak nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie ani ich nenechávaj uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie ihneď vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
