Vysokorýchlostný HDMI™ kábel konektor - konektor, Ethernet, 1,5 m + HDMI™ adaptér
00074242
So štyrikrát väčším detailom ako HD a vďaka 8 miliónom pixelov je ultra HD ďalšou generáciou kvality obrazu. 4K HDMI™ kábel od Hama ti umožní vychutnať si bezchybnú kvalitu obrazu aj v 3D.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pozlátený kolík
Pozlátený konektor s nízkym kontaktným odporom pre bezpečný prenos signálu
Ultra HD - 4k
HDMI™ kábel pre dokonalé, vysoko rozlíšené Ultra HD kino kvality 4096 x 2160 (4k) pixelov
Fully shielded
Plne tienené audio a video vodiče pre redukciu elektromagnetických rušivých signálov
Sieťovateľné až do 100 Mbit/s
Integrovaný kanál na prenos sieťových dát rýchlosťou až 100 Mbit/s
3D prenos
3D prenos cez rozšírenú šírku pásma
Zvukový návratový kanál
Návrat audio signálu bez ďalšieho audio kábla (ODT, RCA a pod.)
3in1 connection
Pripojenie 3v1 umožňuje pripojenie kamery a PC/notebooku k TV
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | PC hry |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Max. rozlíšenie | 4K (4096 x 2160) |
| Druh tienenia | Tienený |
| Technológia | HDMI™ Ethernet Channel (HEC) Audio Return Channel (ARC) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 1.5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Pozlátený |
| Filter | Žiadne |
| Verzia | High Speed with Ethernet |
| Ďalšie funkcie | Prenos 3D signálu Vhodné pre HDTV |
| Kvalita | 3 hviezdičky |
Ďalšie informácie o produkte
- Vysokorýchlostný prenos digitálnych audio a video dát medzi napr. Blu-ray prehrávačom, satelitným prijímačom a televízorom
- Rozlíšenie obrazu: 3840 x 2160 - 24 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz, 4096 x 2160 - 24 Hz
- Farebný priestor: 30/36/48 bit
- Prenos nasledujúcich audio dát: 8PCM, Dolby Digital, DTS, MPEG, DVD-Audio, SACD, Dolby Digital Plus, True HD, dts-HD
- Prenos typu prehrávača cez ACE (Automatické vylepšenie obsahu)
- Podpora HDMI™ CEC (Consumer Electronics Control)
- Vysokorýchlostný prenos až do 18 Gbit/s pre všetky obrazové a zvukové štandardy pri šírke pásma 600 MHz
- HDMI™ adaptér na pripojenie kábla HDMI™ typu A k zariadeniam s HDMI™ konektorom typu C (mini) / HDMI™ typu D (micro)
Rozsah dodávky
- 1 vysokorýchlostný kábel HDMI™
- 1 adaptér HDMI™
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review






